Lista ocen Citroen ZX Hatchback (150) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek WErcław: mbuba@op.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
zaletą jest solidne wykonanie i dobre, tanie części. Akurat w tym aucie nie psują się dorbiazgi, co jest wielką zaletą
~Marcin Jankowski
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Pielęgnować hamulce dbać o belkę nie zrywać na zakrętach (półosie) nie ciągnąć sprzęgła, sznureczki z klapy tylnej naprawić ;)
~KUDLATYELK
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
OGÓLNIE JAK NA PIERWSZE 15 TYŚ KM OD ZAKUPU BEZ ZARZUTU. RAZ NAWALIŁ MI MODUŁ ZAPŁONOWY ALE COŻ AUTO MA JUZ 12 LAT
~Snajper
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
nigdy mnie nie zawiódł tak, żeby się wysypał w trasie. Ale czasem szlag trafia na nader często palące się żarówki.
~qrczak
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Problemy z wentylatorem nawiewu. Drobne usterki wynikające z długiej i bezlitosnej eksploatacji na polskich drogach.
~Mak
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Nic sie nie dzieje, nie licząc zbiornika spryskiwacza który jest zamocowany w taki sposób, że bez spawania go nie naprawię.
~Marcin
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
lampki podświetlenia deski zawsze sie psują. Raz świecią a później znowu nie świecą i tak w kółko zależnie od humoru
~Robins
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
uwaga co się leje do zbiornika!!! ciągłe problemy z zapchanymi dyszami gażnika:-( ale to chyba wina paliwa o ile się nie mylę !!!!)
~Michał R.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
czasami wkurza jakiś trzeszczący element plastiku, w zimie łatwo zamarzające zamki, głośny napęd elektrycznych szyb itp.
~The RuNnEr
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Psuje się prawie wszystko. Komputer od kiedy go mam nigdy nie działał, nawiewy tylko na szybę
Citroen ZX Hatchback