Lista ocen Citroen ZX Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1991-1997 (74) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KUDLATYELK
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
JAK GO KUPILEM PALIŁ MAŁO ALE TERAZ COŚ TROCHE ZA DUŻO, ALE JAK JUŻ PISALEM CHYBA WYSIADA MI SONDA LAMBDA WIĘC JĄ WYMIENIE I MYŚLE ŻE BĘDZIE OK. ZRESZTA 1,4 CITROENA NIGDY NIE BYŁY ZBYT OSZCZĘDNE :-))
~bm763@op.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
w zależności od paliwa i rodzaju trasy potrafi byc bardzo ekonomiczny,przeglady iceny zależą od cen mechanika.Mnie jeszcze nie kosztowało bardzo drogo.Może dlatego że szwankowały drobiazgi.
~Dario27
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wyniki spalania podałem wyłącznie dla LPG. Max dla jazdy miejskiej zimą. Oprócz lpg wychodzi średnio 11 litrów benzyny na 1000 km. Nie mam pojęcia ile pali na samej benzynie.
~Marcin (Klub Cytrynki)
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Moc do spalania jest naprawdę rewelacyjna i nie ma sensu gazować takich aut, jak to niektórzy nawet seicento zagazują, nie wiem co tacy ludzie w ogóle sobie czają.
~miszell
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo oszczędny w stosunku do oferowanej dynamiki. Przy prędkościach do 110 w trasie potrafi zejść poniżej 7 l gazu przy normalnej jeździe w cyklu mieszanym spala 7,5 do 8 l gazu
~metiś
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
mieszane uczucia benzyna to od 6 do 11 a lpg to 0d 7.8 do 12 na gazie cieszy to auto bo na benzynce prawie wcale średnio 8 na sto to nie mało
~Marcin J
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jest to auto oszczędne mi spala średnio między 7-7,5 L/100km w trasie około 6 a w mieście niesprawdzałem ale coś powinno być poniżej 9 napewno
~Sebastian
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
miasto ok. 9-10 l gazu trasa ok. 8 lpg ceny części podobne jak do innych popularnych aut , regeneracja tylniej belki większy koszt
~amator kierowca
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jako drugie auto w rodzinie mogłoby palić mniej - średnio 7-8 litrów/100km. Koszty prawie żadne. Części kupuje się bardzo rzadko po przeciętnych cenach
~Michał R.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
zużycie paliwa na czwórkę z plusem, ceny napraw w ASO są horrendalne (w większości przypadków użytkownicy Citroenów są na ASO skazani)
Citroen ZX Hatchback