Oceny Dacia Dokker Mikrovan Facelifting

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Dacia Dokker Mikrovan Facelifting

~Paweł
Mikrovan Facelifting 1.5 dCi 90KM 66kW
Bardzo fajny samochód o ile przy zakupie będziemy pamiętali o jego wadach. Ja mam wersję stepway niby top of top ale wyposażenie dalej nie rozpieszcza aczkolwiek wszystko co ma być jest. Mało pali średnio ok 6l ON da się mniej ale była by to męczarnia. Na jazdę autostradą bardzo brakuje 6-stego biegu i powyżej 120 jest już bardzo głośno. Zawieszenie też nie zachęca do rumakowania z większymi prędkościami, ale wiedziałem ,że tak będzie....
3,4
~Kaszpir77
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Kupiony tanio, po firmie i ze sporym przebiegiem. Oczekiwania były żadne, coś do przemieszczania się z punktu A do B i z tego zadania to pudełko wywiązuje się w wystarczającym stopniu. Wiedziałem co kupuję więc narzekanie że nie ma tego czy tamtego w bardzo budżetowym samochodzie jest nie na miejscu :)
4,1
~Pawel
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Bardzo funkcjonalne auto, dobre do miasta, na krótkie i średnie dystanse. Bardzo pojemne. Na autostradzie w porządku do ok. 110 - 120 km/h. Technicznie nowoczesne (esp, hill holder, start stop itp. itd.), ale komfortem i wykończeniem odstaje od Berlingo/Partnera. Tanie w utrzymaniu. Warte wydania ok. 50 tyś złotych na wersję Laureat.
~PanDAcia
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Na chwile obecną rewelacja. Dacia ma świetne przyśpieszenie, pali 9l gazu (jeżdżę bez przycisku EKO). Z minusów przez pierwsze 10tys. km spaliła ponad litr oleju, od razu pojechaliśmy na wymianę nie czekaliśmy do 20tys. I jeszcze czasem nie chce się przełączyć na gaz, wtedy pomaga zatrzymanie się i zamknięcie i otworzenia auta zamkiem centralnym. Poza tym wad póki co brak !
~Dawid
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Auto godne swojej ceny idealny do pracy a przy tym niezawodny mechanicznie
4,1
~Dawid
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Używam Dacie do firmy budowlanej i jestem w 100% zadowolony z całokształtu .Idealne połączenie ceny do jakości

Usterki Dacia Dokker

Dacia Dokker – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,3
~Michał
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Wersja stepway wyglądem dogoniła europejską konkurencję ale po przejechaniu kilku km jednak czuć oszczędności i epokę wstecz.
~witek
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Auto przeznaczone do pracy, w zupełności spełnia swoje zadanie. na razie brak jakichkolwiek awarii. Najsłabszym punktem samochodu są kiepskie światła i niedoskonały system start - stop.
~Mich
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Generalnie auto bez zastrzeżeń. Po prostu spełnia swoje zadanie.
~Kohelem
Dacia Dokker Mikrovan Facelifting