Oceny Dacia Dokker Mikrovan Facelifting

Najnowsze oceny Dacia Dokker Mikrovan Facelifting

~Paweł
Mikrovan Facelifting 1.5 dCi 90KM 66kW
Dacia Dokker
Bardzo fajny samochód o ile przy zakupie będziemy pamiętali o jego wadach. Ja mam wersję stepway niby top of top ale wyposażenie dalej nie rozpieszcza aczkolwiek wszystko co ma być jest. Mało pali średnio ok 6l ON da się mniej ale była by to męczarnia. Na jazdę autostradą bardzo brakuje 6-stego biegu i powyżej 120 jest już bardzo głośno. Zawieszenie też nie zachęca do rumakowania z większymi prędkościami, ale wiedziałem ,że tak będzie....
~Pawel
Dacia Dokker
Bardzo funkcjonalne auto, dobre do miasta, na krótkie i średnie dystanse. Bardzo pojemne. Na autostradzie w porządku do ok. 110 - 120 km/h. Technicznie nowoczesne (esp, hill holder, start stop itp. itd.), ale komfortem i wykończeniem odstaje od Berlingo/Partnera. Tanie w utrzymaniu. Warte wydania ok. 50 tyś złotych na wersję Laureat.
~PanDAcia
Dacia Dokker
Na chwile obecną rewelacja. Dacia ma świetne przyśpieszenie, pali 9l gazu (jeżdżę bez przycisku EKO). Z minusów przez pierwsze 10tys. km spaliła ponad litr oleju, od razu pojechaliśmy na wymianę nie czekaliśmy do 20tys. I jeszcze czasem nie chce się przełączyć na gaz, wtedy pomaga zatrzymanie się i zamknięcie i otworzenia auta zamkiem centralnym. Poza tym wad póki co brak !
~witek
Dacia Dokker
Auto przeznaczone do pracy, w zupełności spełnia swoje zadanie. na razie brak jakichkolwiek awarii. Najsłabszym punktem samochodu są kiepskie światła i niedoskonały system start - stop.
~Mich
Dacia Dokker
Generalnie auto bez zastrzeżeń. Po prostu spełnia swoje zadanie.
1,9
~Mateusz
Dacia Dokker
Po wciśnięciu pedału gazu podczas jazdy na 1. albo 2. biegu, dokker wydaje z siebie dźwięki niczym maluch. Przy prędkości 90 km/h jest już ponad 3000 obrotów (Silnik)
~Jurecky
~Michał