Oceny Dacia Duster I SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW 2010-2013

Dacia Duster I SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW 2010-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Dacia Duster I SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW 2010-2013

~mysla313
SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Praktycze autko dla rodziny. Traktowane jak narzędzie w codziennej egzyztencji a nie jak breloczek do lansowania się (nie ma czym) bedzie sprawdzało się w naszych polskich realiach. Wygodne, przestrzenne, nawet w miarę ładne, ekonomiczne, elestyczne, idealne na polskie dziurawe drogi, wypady plenerowe czy nawet małe bezdroża. Jest to troche pojazd z grupy CCC czyli cena czyni cuda. Ale ma to swoje plusy - w codziennej eksploatacji nie bedziemy...
~jurek
SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Wół roboczy 140 tys przebiegu zero awarii Mam go od nowości wersja z napędem 4x4 spalanie 6,22 l /100km Przy jezdze ponad 110 km/h szumy powietrza sa znaczące Znakomite zawieszenie w średnim terenie radzi sobie, nie katowałem go bo nie ma ramy Na trasie samochód jest dynamiczny W kabinie komfortu nie ma, ale niezbędne wyposażenie jest
~liczydełek
SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Mnie interesowało auto z wysokim zawieszeniem i napędem 4x4 dla lepszej trakcji w zimie i w deszczu oraz większego bezpieczeńśtwa przy możliwie najniższym zuzyciu paliwa i Duster wg mnie to spełnia na 5. Karoseria budzi duże zainteresowanie.
~michał
SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Ogólnie dobrze. Ale prawdopodobnie przez wysoki środek ciężkości, trochę go \"nosi\" na zakrętach w trybie 2wd, nawet na suchym asfalcie. Od pewnej niebezpiecznej sytuacji na zakręcie jeżdżę na trasie tylko w trybie \"auto\" lub 4wd. Jeśli ktoś się przesiada z auta mniejszego i gorszego, które ma tylko \"jeździć, świecić i trąbić\" będzie zadowolony. Przesiadka np. z 5 letniej toyoty rav4 może być rozczarowaniem, przez bezsensowną oszczędność...
~Jarass
SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Ładny, funkcjonalny, uniwersalny samochód terenowy z napędem na wszystkie koła z najlepszym na rynku współczynnikiem jakości/ceny i ponadprzeciętnymi właściwościami \"terenowymi\" w swojej klasie.
~xqosss
SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Bardziej terenówka niż SUV!! Zdecydowanie!! Konkurencję zostawia daleko w tyle!!!
Dziennik kosztów dla Dacia Duster I SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
6,2
~Rafał
SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Auto oszczędne, ładne z zewnątrz, trochę spartańskie w środku mimo najbogatszej wersji
~Szkrobi
SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Poza drobnymi uwagami dotyczącymi mało istotnych detali mam jedynie pozytywne odczucia.
~slawekR
Dacia Duster I SUV