Oceny Dacia Duster I SUV

Dacia Duster I SUV - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Karoseria (26)

~mysla313
SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Auto do tej pory jest bezawaryjne ale czuję przez skórę, że pierwsze 'nie-halo' będzie dotyczyć karoserii ew elementów dość plastykowego wnętrza
~pms67@gazeta.pl
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Bardzo ładny, umiarkowanie drapieżny design
~Lawyer
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
mastyki - ale robią to na gwarancji bez marudzenia i jest ok.
~na razie - zadowolony
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Duster ładnie się przezentuje, jest wyjątkowy i wyróżnia się spośród monotoni na ulicy, czyli wszechobecnych, fordów, opli, skód, bmw, VW, audi, z pełnym szacunkie dla kierowców, bo kazdy ma co lubi.
~Andrzej Wilk
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
zle skonstruowane polaczenie drzwi/karoseria tam zbiera sie kurz.
4,1
~dyziowaty
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
brak zwijarki rolety bagażnika
3,5
~Grzesiek
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Oznaki korozji po roku użytkowania!!! Firma nie widzi problemu
~grzegzal@poczta.onet.pl
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Gdy chciałem pierwszy raz obejrzeć auto \"na żywo\" przechodząc koło małego salonu, zajrzałem przez okno wystawowe. Gdy nie zobaczyłem w nim tego modelu wszedłem do środka. Na moje pytanie o nowego Dustera sprzedawca zdziwiony wskazał mi drzwi i powiedział, że jeden egzeplarz stoi niedaleko wejścia. Rzeczywiście samochód zaskoczył mnie dość sporymi gabarytami i swoją mimo wszystko zgrabną i wyważoną sylwetką(choć wcześniej widziałem na...
~heniek-63@o2.pl
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
zaskoczyla mnie nie tylko karoseria ale rownież ladna praca silnika ale gdybym kupowal bym jeszcze raz to chyba tą z 4x4 bo zimą wiecej frajdy z jazdy
~użytkownik od 3 mc
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
mało szczelne uszczelki w szczególności na tylnych drzwiach odchodzące nietrzymające się
Dacia Duster I SUV