Oceny Dacia Duster II SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW 2018-2021

Dacia Duster II SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW 2018-2021 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Dacia Duster II SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW 2018-2021

SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Super auto dla aktywnych. Dobre zawieszenie, świetny prześwit i przyzwoity silnik. Podróże dalekie nie są uciążliwe i komfort jest dobry. Bezawaryjne póki co. Ogólnie polecam niedowiarka sprawdzić jaki postęp zrobiła ta marka (tak jak kiedyś Skoda).
~JN78
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Bardzo dobry stosunek ceny dotego co oferuje auto solidny prześwit napęd 4x4 i wystarczająco przestronne wnętrze.
~Paweł
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Dobrze pomyślane auto z drobnymi niedociągnięciami - i mam tu na myśli proste niedoróbki a nie rzeczy wynikające z faktu, że nie jest to Landrover Defender.
4,1
~tnt
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Solidne auto z kiepskim wyciszeniem. Dobre zawieszenie i silnik. Kiepskie plastiki złaczek (nie w srodku a w silniku). Proste i pancerne oraz genialne terenowo pomimo 2WD.
~Szameq
~Coin
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Moc wystarczająca, aczkolwiek mogliby dołożyć z 10KM (Silnik)
Dacia Duster II SUV