Oceny Dacia Duster II

Dacia Duster II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Dacia Duster II

~barakuda
Dacia Duster II
Auto dla praktycznych. Wybrałem wersję 2x4 z uwagi na Ilość miejsca w bagażniku. Wypad w góry czy nad morze to żaden problem z dwójka dzieci i psem. jazda bocznymi drogami, jazda z łańcuchami zimą - daje radę. W tej wersji silnika widać czasami niedosyt mocy w cięższym terenie, jednak jeśli tak jak ja w 90% jeździsz w mieście to będzie ok. Świetnie się sprawuje.
~gogol
Dacia Duster II
Jeśli ktoś szuka SUV-a to w tej cenie nie znajdzie nic lepszego. Stosunek jakości do ceny zdecydowanie na plus dla Dacii. Dodatkowo druga generacja wyeliminowała większość wad poprzednika. Zdecydowanie polecam.
~Luka 33
Dacia Duster II
Auto bezkonkurencyjne, wygodne z dobrym wyposażeniem, rewelacyjne zawieszenie na polskie drogi. Dobrze spasowane materiały -Duster II to auto całkowicie zmienione z pierwszą edycją.
3,3
~Kamil
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Dacia Duster II
Za te pieniądze nie otrzymasz świętego spokoju, ale auto, które szybko zgnije a serwisantów z ASO poznasz z imienia.
~gogol
Dacia Duster II
Opinia po pół roku użytkowania - wciąż bym nie zamienił na coś droższego. Spełnia swoje zadanie bez dwóch zdań. Odpala, jedzie - i tak powinno być. Jak ktoś szuka samochodu do jazdy a nie do pokazania się - nie musisz szukać dalej. Poprzednia opinia: https://www.autocentrum.pl/oceny/dacia/duster/ii/silnik-diesla-1.5-dci-110km-2018-2018/ocena-kierowcy-i211246/
~Leśnik
Dacia Duster II
Super wybór za taką cenę. Nie ma lepszej oferty na rynku. Mimo swojej niskiej ceny nie jest autem negatywnie odbiegającym od konkurencji. Skoro nie ma różnicy to po co przepłacać???
~Lalalala
Dacia Duster II
Jak za 85000 zł to konkurencji niema myślałem nad innymi autami ale zdecydowałem się na ten model Daci jak narazie nierzałuje wyboru
~taisio
Dacia Duster II
Kupiłem 1.6 Duster 2 w wersji Prestige. Długo wahałem sie nad oceną końcową. I ostatecznie daje 4. Pomimo rewelacyjnego wręcz stosunku ceny do tego co się otrzymuje, nie mozna nie zauwazyc oczywistych mankamentow. Z mojej perspektywy jest to bardzo slaby silnik i dosc wysokie spalanie. Dobrze wiedzialem co kupuje tym nie mniej ma to byc ocena obiektywna a silnik i spalanie sa w samochodzie kluczowe. Co na plus. - Wyglad - swietnie sie...
~Marko68
Dacia Duster II
Jest cichy, bardzo cichy, cichy za 150 tysięcy złotych. Zwłaszcza ze zwykłym, benzynowym, wolnossącym, prostym i niezniszczalnym silnikiem 1.6 jaki mam. Jest ekonomiczny ale o tym będzie dalej. Jest naprawdę "cool" dla wszystkich bez kompleksów i uprzedzeń, zwłaszcza dla umiejących liczyć pieniądze. Jest "wszystko mający" za 65 tyś, tyle kosztuje wersja prestige, najwyższa, z ostatnim niepoddanym downsizingwi silnikiem. Bez turbo i wycia...
~Marek_JK
Dacia Duster II
Ogólnie jestem zadowolony z zakupu tego samochodu. Gdybym dzisiaj miał kupować kupił bym chyba taki sam, ale może dodał bym jeszcze jakieś wyposażenie. Moja wersja to Prestige + lakier metalizowany + autoalarm + pakiet off road. Szkoda że producent nie przewiduje np lepszych świateł led lub xenon nawet za dopłatą. Denerwujący jest w tym samochodzie czujnik oświetlenia, bo przejeżdżając pod małym wiaduktem lub mostkiem który trwa dosłownie...