Dacia Lodgy Minivan - Oceń swoje auto

lub silnik
lista nadwozi Dacia Lodgy
Mniej

Oceny Dacia Lodgy Minivan

10 % lepiej niż w segmencie VANy ( 4,10 )

dodano 31.07.2017 przez

Nigdy nie planowałem zakupu Dacii Lodgy. Urodziło mi się trzecie dziecko i potrzebny był duży samochód w rozsądnej cenie (ok 50 tyś.). Nie chciałem używanego auta bo musiałem wspomóc się leasingiem więc wybór padł na tego minivana. W salonach pojawiła się wersja po liftingu i odzwiedzając salon przypadło mi to auto do gustu. Za niecałe 53 tysiące złotych, kupiłem auto 7 osobowe z ogromnym bagażnikiem ( po złożeniu trzeciego rzędu siedzeń) w miarę dobrze wyposażone (wersja Laureate) i jak się okazało z dość dobrym silnikiem i z 5 letnim pakietem serwisowym. Do samochodu swobodnie mieści się 5 osób , do tego wózek , bagaże , i ogromna ilość drobnych przedmiotów (zabawki , pluszaki, sprzęt dmuchany do pływania itp.). Samochód jest stosunkowo cichy. Klimatyzacja aby dobrze chłodziła całe ogromne wnętrze auta potrzebuje conajmniej III zakresu mocy . Spalanie jakie udało mi się uzyskać podczas spokojnej jazdy (staram się jeździć ekonomicznie stosując zasady ergonomicznej jazdy tj. hamowanie silnikiem, stała prędkość, itp) to : jazda po mieście 7.8 - 8.2 litra /100 km, jazda po trasie z prędkościa 90 km/h ,tutaj miłe zaskoczenie, 5.9-6.2 litra / 100 km, jazda po autostradzie z prędkościa 140 km/h ok 10 l / 100km. Średnie spalanie, które udaje mi się uzyskać (głównie jazda po mieście) to ok 7.5 - 7.7 litra na 100 km. Samochód jest nowy, nic nie piszczy , nic nie stuka narazie jestem zadowolony. Co do jakości wykonania do każdy musi sobie sam ocenić. Według mnie jest ok.

dodano 07.08.2013 przez

Zaskoczyło mnie wszystko. Po jeździe próbnej nie miałem wątpliwości które auto chcę kupić. Za cenę Fabii czy Roomstera otrzymujemy auto podobnie wyposażone o ile nie lepiej, nieporównywalnie większe. Na wyprzedażach można złapać Berlingo w podobnej cenie ale z gorszym wyposażeniem. Przestrzeń w środku jak na cenę i klasę auta jest gigantyczna. Dobrze się prowadzi, jest bardzo dobrze wyciszone. Materiały we wnętrzu mimo że tanie, są bardzo dobrze spasowane i łatwe w utrzymaniu w czystości.

dodano 20.04.2013 przez

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu.Zdecydowana większość plusów. Do minusów zaliczyc można słabej jakości wycieraczki,oraz dywaniki wykonane ze słabej jakości materiałow.Trochę denerwuje mnie brak tempomatu oraz termometru. Nawigacja tylko na Europę Wschodnią i to nie całą.Tutaj się trochę zawiodłem.

dodano 18.03.2013 przez

AUTKO SUPER JAKO PRZYSLY TATA TROJKI MALUCHOW ZA 3 TYGODNIE ZONA MA TERMIN Z BLIZNIAKAMI I W DOMU JEDEN 3,5 LATEK TO MOGE TAK SPOKJNIE STWIERDZIC. AUTO JAKO JEDYNE POZWALA SWOBODNIE ZAPIAC TRZY FOTELIKI OBOK SIEBIE W DRUGIM RZEDZIE A DO TEGO MAMY JESZCZE DWA MIEJSCA Z DUZA ILOSCIA W TRZECIM RZEDZIE:) NAPRAWDE AUTKO SUPER

dodano 18.05.2015 przez

Wiec niedawno przesiadłem się z wielkiego i wygodnego Signum do "budżetowej" Dacii i muszę szczerze zadać sobie pytanie dlaczego tak późno auto zaskoczyło mnie bardzo. Wygodne nawet dla siedmiu osób, ergonomiczne, oszczędne i dość dobrze sprawujące się na drodze dla 5 osobowej rodziny w sam raz.

dodano 21.12.2013 przez

Super pojemny van 7 osobowy, gdzie 6 i 7 osoba siedzą wygodnie i pozostaje ponad 200l bagażnika. Ekonomiczne auto o dość dynamicznym silniku. Przeciętna jakość wykończenia. Bardzo dobry stosunek cena/jakość

dodano 06.02.2016 przez

Plastiki i ogólne wykończenie daje po sobie poznać budżetową konstrukcję, jednak za 1/4 ceny VW Transportera nie ma co wymagać cudów. Auto jest przestronne, proste w konstrukcji, póki co niezawodne.

dodano 26.09.2017 przez

Zawieszenie jedynym mankamentem, twarde, nabiera kształtów przy 4 osobach. Auto wybitnie rodzinne lub musi mieć z 200 kg w bagażniku by miękko pokonywać przeszkody

dodano 25.10.2015 przez

Wspaniałe auto dla normalnego, rozsądnego człowieka do spokojnej jazdy zgodnie z przepisami. Kto się lubi szarpać, to niech sobie kupi gokarta.

dodano 18.08.2017 przez

Auto tanie i dość dobrze wykonane. Irytujący system Start-Stop Duży bagażnik oczywiście bez dodatkowych ławek w bagażniku.