Lista ocen Dacia Lodgy Minivan 1.6 84KM 62kW od 2012 (8) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Minivan 1.6 84KM 62kW
Wysoka bryła auta niestety nie pozwala na w pełni komfortową jazdę, ale do 120 km /h jest ok. Na wielki plus - zawieszenie jest wg mnie pancerne! pięć lat temu, skrajnie zmęczony, w Chorwacji, najechałem przy 60/km PROSTOPADLE na wysoką wysepkę na środku jezdni. Łupneło, podskoczył i... nic! Nic się nie stało. Żadnych uszkodzeń.
~Peresada
Minivan 1.6 84KM 62kW
Zakładając spokojny sposób jazdy, nie odczuwa się żadnych problemów. Nie wybija plomb w szczęce. Należy wyśmiać niemiecką prasę (AŚ, Motor, Automoto) o bezwzględnej konieczności pokonywania tzw. "szybkich zakrętów".
~Carlos
Minivan 1.6 84KM 62kW
Dobry kompromis między komfortem a sztywnością. Wbrew opiniom internetowych ekspertów auto bardzo pewnie prowadzi się w zakrętach nawet przy wyższych prędkościach (trasa)
~constant
Minivan 1.6 84KM 62kW
Wożę rodzinę + bagaż. Wsiadam, włączam radio i jadę spokojnie i mięciutko do celu. O co chodzi z tym układem jezdnym?
~Gregor
Minivan 1.6 84KM 62kW
układ kierowniczy ok - mało jeszcze przejechałem , zawieszenie sprężyste - miłe zaskoczenie
~adam
Minivan 1.6 84KM 62kW
bardzo komfortowy trochę miękki ale z pełnym załadunkiem ( 5 osób i bagaż )jedzie świetnie
~jarojaro
Minivan 1.6 84KM 62kW
To jest VAN a nie rajdówka, nie jest zle.
~korzonek
Minivan 1.6 84KM 62kW
Układ jezdny ok, twarde zawieszenie, ale do zniesienia.
Dacia Lodgy Minivan