Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Dacia Logan

~Jacek
MCV 1.6 105KM 77kW
Dacia Logan I
Auto proste, wprost prostackie, ale olbrzymie. Rozsądny wybór pomiędzy bajerami, a ceną. Jeździ pięknie, nie skrzypi, wszystko pod ręką. Dostęp do panelu nadmuchu utrudniony jeśli w konsoli środkowej trzymasz kubek z kawą.
~Casey
MCV 1.2 16V LPG 75KM 55kW
Dacia Logan II
Dokladnie tego spodziewalem sie po tym aucie, a kupilem bez jazdy probnej. Jakosc materialow i spasowanie nie pozostawia wiele do zyczenia (przy tej cenie) plastiki sie troche rysuja (kluczykiem przy stacyjce), podloga bagaznika moglaby byc lepiej mocowana i wykladzina pod nogami kierowcy powinna byc trwalsza (po 100kkm jest przetarta pod dywanikiem). Jednak w czasach kiedy MB (mam w rodzinie) jest wykonczony jak Wartburg (mialem w rodzinie)...
~Artur
MCV 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
Dacia Logan II
za ta cene kupujac auto ktore daje radosc z prowadzenia - bezcenne Auto wizualnie podoba mi sie - chociaz o gustach sie nie dyskutuje... pewnie gdyby zdjac znaczek Dacia wielu ludzi ocenialoby to auto bardziej pozytywnie
~bzyq
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
Dacia Logan I
Autko naprawdę świetne, bezawaryjne ( jeśli się o nie dba ) , przestronne, może trochę głośne, ale czasy dobrze wyciszonych samochodów w tej klasie chyba minęły bezpowrotnie. Szkoda, że muszę sprzedać( potrzebne większe), następny właściciel na pewno będzie zadowolony.
~gorol
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
Dacia Logan I
W całokształcie auto wypada dobrze ale to wynik bardziej funkcjonalności niż reszty
~Mati
Sedan 1.2 16V 75KM 55kW
Dacia Logan II
Samochodzik wdzięczny jak nic. Za takie pieniądze naprawdę nic więcej nie potrzeba, posiada wbudowaną nawigację, tempomat i klimę więc wszystko co potrzebne jest.
~paolo
Dacia Logan I
Niesamowite autko! Polecam wszystkim, którzy potrzebują taniego samochodu do codziennej eksploatacji, a nie do szpanowania. On po prostu ma jeździć i to bez zarzutu robi. Kupiłem z drugiej ręki, przejechałem 25 tys. km. Rewelacyjny układ jezdny, w sam raz na nasze drogi. Do niektórych rozwiązań trzeba się przyzwyczaić, ale to jak z każdym samochodem. W sam raz dla czteroosobowej rodziny. Kupiłbym raz jeszcze - ale tym razem może w wersji MCV i...
~Jarek
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Dacia Logan I
Moja ocena jest najmojsza ponieważ używam tego auta, ale nie jestem właścicielem. Mogę więc wypowiedzieć się obiektywnie, w przeciwieństwie do właścicieli, którzy mają tendencję do przechwalania. Ogólnie - miła niespodzianka. Spodziewałem się, że to będzie totalny złom, ale samochód jeździ, nie psuje się, nie rdzewieje. Duży minus - tandetne wykończenie. Porównam do innych samochodów: Skody Fabii i Peugeota 307 (które znam). Skoda trochę...
~ralfi
Dacia Logan I
nie obawiajcie sie kupna,najlepiej wezcie nowy lub z pewnego zrudla.Co nowe to nowe,ja juz mialem dosyc badziewia z zachodu z przebiegem 10000tys km w idealnym stanie od kobiety niepalacej,takich cudow nie ma!!!!
~leder
Dacia Logan I
Dla ludzi, którzy się nie przejmują się opinią innych ok. Samochód zajedzie gdzie ma i nie sprawi kłopotu.
Dacia Logan

AUTOCENTRUM.PL S.A.