Ocena kierowcy - Dacia Logan II Sedan

dominik, 10 lat temu
Silnik Tce 90KM 66kW
Rok produkcji 2013
Dacia Logan II Sedan Tce 90KM 66kW 2012-2016 - Oceń swoje auto
Inne : nic dobrego w zasadzie do napisania
Zawieszenie
Przeniesienie napędu
Układ hamulcowy
Niestety, auto fatalnie się prowadzi. Widoczność do przodu zła. Spalanie zdecydowanie za wysokie. Na każdym kroku widać oszczędności posunięte do absurdu. Tak się prowadziły Polonezy czy Fiaty 20 lat temu a nie współczesne , nowoczesne nowe auta. Gdyby nie było firmowe to oddałbym je i zażądał odszkodowania. Pojazd chyba tylko dla emeryta do jazdy raz w tygodniu do kościoła i nie przekraczania 35 km w mieście i 80 km na autostradzie
silnik w miarę dynamiczny , ale daleko mu do pracy jednostek np.TSI. Oszczędny nie jest
tyle że jest i wybiera przełożenia
Nie spotkałem się z tak złym układem kierowniczym i zawieszeniem w nowym aucie . To samo rondo przejechałem najpierw swoim autem (z50km/h) potem Ibizą ( 60/h)po godzinie Loganem (50/h). Można się rozbić , auto jest totalnie niekierowalne i nieprzewidywalne . Te same warunki , pogoda też, nie było ślisko, zakręty pokonuje jakby było totalnie przeładowane. hamulce jak w kilkunastoletnim aucie z koszmarnym przebiegiem
Prawie żaden .Fotele niewygodne, kierownicy nie dałem rady do swojej postury wyregulować , a do przodu trzeba jechać na wyczucie , nie widać obrysu auta z kabiny
Koszmar
działa.jakoś
przeciętnie
bardzo przeciętnie . odgłos kosiarki i budżetowych, niby markowych opon
niby dobra cena , ale spalanie tylko do zaakceptowania, do danych fabrycznych trzeba z 2 litry dodać
Zawiodłem się bardzo, odradzam zakup. Chociaż wygląd zewnętrzny nie jest taki straszny

Pb - zużycie paliwa dla silnika Tce 90KM 66kW [l/100km]

7,2