Lista ocen Dacia Sandero I Hatchback 5d (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wamix
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
No, pod tym względem Dacia z Renaultem pokazali, co potrafią. Jechaliśmy w piątkę; z tyłu siedział Arnold długi na prawie dwa metry plus dwie kobiety; i co? I nic! Cała piątka wysiadła zrelaksowana i niestłamszona. Bagażnik pomieścił bagaże całej ekipy, a w drodze powrotnej doszły jeszcze dobra załączone przez teściową, he, he ,he...
~BOGUSŁAW_50
Hatchback 5d 1.6 MPI 84KM 62kW
Dacia Sandero jest samochodem szerokim i trzech pasażerów na tylnym siedzeniu może wygodnie podróżować. Dla kierowcy i pasażera z przodu naprawdę dużo miejsca. Samochód nadaje się też dla osób wysokich, przestrzeń między głową a sufitem duża.
~Ammianus
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Jak na auto tych rozmiarów, przestrzeń kierowcy i pasażerów jest bardzo przyzwoita. Wożąc na tylniej kanapie co bardziej \"długie\" jednostki słyszałem pochlebne komentarze tak o wysokości, jak i o miejscu na nogi.
~Moomin
Hatchback 5d 1.5 dCi eco2 88KM 65kW
Wygodnie z przodu i z tyłu, wysoko, można nie zdejmować kapeluszy:)) Piąte, srodkowe miejsce - tylko dla dziecka. Wygodne wsiadanie i wysiadanie - \"w dół\" - docenią to, np. starsi pasażerowie.
~Stepway
Hatchback 5d 1.6 MPI 84KM 62kW
Klasycznie. Z przodu sporo miejsca, nieco gorzej z tyłu. Przyznać trzeba, że na tylnej kanapie przeżyły dalszą podróż trzy dorosłe osoby, ale nie wiem czy nie komentowały warunków z grzeczności ;-)
~krzysztofdacia
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Jak na klasę auta (małe) to aż jestem zaskoczony że miejsca dla pasażerów na tylnej kanapie jest aż tyle nie wspominając o kierowcy,oczywiście kwestia odsunięcia foteli kierowcy i pasażera.
~Lawender
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Miejsca z przodu i z tyłu z pewnością nie zabraknie nawet ponadprzeciętnemu Kowalskiemu. Jednak trzy dorosłe osoby z tyłu na komfortową dłuższą jazdę nie mogą liczyć.
~tomek53548
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
dal kierowcy i pasażera super, dla mojego szwagra który ma metr i osiemdziesiąt kilka centymetrów z tyłu dach jest trochę za blisko ale jeszcze kilka centymetrów zapasu ma
~Tomek
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Przestrzeni z przodu jest sporo. Z tyłu może nieco mniej, zwłaszcza jeśli kierowca przesunie swój fotel do samego końca, ale i tak nie jest źle.
Dziennik kosztów dla Dacia Sandero I Hatchback 5d
5,3
9,7
~tytus
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Oficjalnie to samochód klasy B faktycznie jest wielkość kompaktów z przed kilku lat. To chyba największy samochód z tej klasy na rynku.
Dacia Sandero I Hatchback 5d