Ocena kierowcy - Dacia Sandero I Hatchback 5d

KAŚKA, 12 lat temu
Silnik 1.5 dCi 68KM 50kW
Rok produkcji 2010
Dacia Sandero I Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW 2008-2010 - Oceń swoje auto
Karoseria : miedzy tylnią a bicznymi szybami blacha wchodzi dotykając 1 PALUSZKIEM
Silnik : Praca silnika bardzo głosna...
Inne : Wsteczny to porazka w tym samochodzie
Silnik diesla 1,5 86 km niestety bardzo głośny.Totalny brak wyciszenia powoduje przy dłuższej jeździe szum w uszach.
Co do skrzyni biegów.....wsteczny to porażka.....i ten układ hydrauliczny którego nie da sie wyregulowac.....
Układ to jedna wielka porażka.Jak na podniesiony samochodzik odczuwa sie silny wiatr i jadące tiry obok.Czuć,że samochodzik jest troszkę za lekki.Kierownice radze trzymać w 2 rekach, samochód odczuje koleiny i wyrzuca z drogi.
Bardzo dobra widoczność.
Wentylacja już buczy....szyby parują-na przeglad okresowy beda mieli co robić.Klima działa bardzo szybko i wręcz chłodzi ekspresowo.
Przestrzeń jest ok.Duży plus za wygodny fotel dla kierowcy
Oj tragedia...głośny niemiłosiernie.Człowiek wychodząc z auta dopiero odpoczywa.....
1,5 diesel miał palić niestety posłuchałam sie idiotycznych opinii fachowców i mam 7.Jezeli jeździmy po trasie o większych dystansach to moge uwierzyć w to 5,6
DołoŻyłam do diesla bo miało sie opłacać.....ale nie warto.Lepiej zakupiĆ na benzynę z darmową instalacja LPG.Diesel jest bardzo głośny i panowie nie wiem kto wymyślił to małe spalanie.Nie jestem wybredna bo miałam lanosa.Autkiem jeżdziły 3 osoby i spalanie nie było inne.Dla mnie nie warto dopłacać....dobra rada to kupac na benzynke z silnikiem 1,6 z darmowa instalacja LPG
Na 2 lata jeżdżenia to za mało na znalezienie usterki.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 68KM 50kW [l/100km]

6,8