Lista ocen Dacia Sandero I (97)

~wat999@interia.pl
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Super auto w super cenie, a kto głupi i woli kilkuletnie paździerze to niech sie ęczy i jeździ po warsztatach
~renio maniak
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Bardzo przyjemny silniczek, wydaje się dużo bardziej dynamiczny niż podają w danych katalogowych nie męczy sie przy prędkościach autostradowych przejechałem w rok 30000km zero problemów (Silnik)
~krzysztofdacia
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
mało co przejechane ale mam małe zastrzeżenia co do kultury pracy.Według mnie troszkę za głośno pracuje (Silnik)
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Spodziewałem się że będzie gorzej. Jak dotąd pozostaję pozytywnie zaskoczony.
~Dan
Stepway 1.6 84KM 62kW
Świetnie się sprawdza na lokalnych drogach. Bardzo dobry na krótkie i średnie trasy. Trudno znaleźć jakieś wady, ale trzeba mieć świadomość że to samochód nie najwyższej klasy. Przy tej cenie - SUPER Auto prezentuje się bardzo dobrze, i na początku nikt nie chciał wierzyć że to rumuński produkt.
~momik
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Świetne, ładne, praktyczne, niezawodne auto za rozsądne pieniądze.
~DS
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Bardzo udany samochód idealny na polskie warunki. Solidne zawieszenie wprost jakby stworzone na polskie najczęściej mało równe drogi. Silnik 75 KM zupełnie wystarczający do spokojnej jazdy. Wiadomo, że samochody tej klasy nie są samochodami do dalekich podróży ale nawet przy silniku 1.4 75 KM bardzo dobrze sprawdza się w trasie. Bezproblemowo, bez młodzieńczych szarży wszędzie i bezpiecznie dojedzie niezależnie od dystansu do pokonania. Bardzo...
~tomekoko
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Przy tej cenie po prostu super! Wszystko na naprawdę dobrym poziomie - z wyjątkiem wyciszenia silnika- ale to jest do zrobienia:)
~Waldek
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Bardzo mile zaskoczony całym produktem,to już nie ta Dacia sprzed lat a nowoczesny współczesny samochód,olbrzymia konkurencja do rywali a cena szokuje !.W Ameryce Południowej te samochody są sprzedawane pod nazwą Renault !
Dziennik kosztów dla Dacia Sandero I
5,8
7,6
10,6
~rafik
Hatchback 5d 1.6 MPI 84KM 62kW
Sandero Stepway 1.6 benzyna to ciekawy, prosty, tani w zakupie samochód. Zawieszenie sztywne jest też skonstruowane bez zbędnych i drogich wynalazków, to zaleta na naszych drogach. Silnik 1.6 jest wystarczający na krótkich odcinakch i w mieście, ale dla mnie trochę słaby na trasie, oczywiście opinia subiektywna (miałem okazję jeździć w życiu autami z naprawdę dużą mocą), ale ważniejsze jest to, że jest elastyczny. Przestrzeń w kabinie jak na... (Silnik)