Lista ocen Dacia Sandero I (97)

~Lucek
Hatchback 5d 1.6 MPI 84KM 62kW
oszczędny samochód bardzo mało pali i jest ładny . poza tym jest tani i trwały wykonany w dobrej jakości Renault \"Dacia\" POLECAM TO AUTO 100% oszczędności naprawdę tani nie psuje się super auto i POZDRAWIAM wszystkich użytkowników DACI SANDERO
~mag
Hatchback 5d 1.5 dCi eco2 85KM 63kW
~Andrzej
Hatchback 5d 1.2 16v eco2 75KM 55kW
To auto to dobry pomysł za przystępną cenę. Ja mam fulll w wersji rumuńskiej {wersja limitowana black line}. W tym aucie jest wszystko i to cieszy. Prostota wykonania uspokaja w obawie o niezawodność.
~roger bedzin
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Super, trochę słupek z tyłu zasłania na wstecznym, ale inne auta też tak mają (Widoczność)
~Teresin
Hatchback 5d 1.6 MPI 84KM 62kW
auto godne polecenia, malo awaryjne, nie pali duzo bo po miescie takim jak Wawa w korkach pali ok 7 litrow na 100 kilometrow, wporzadku ergonomia, fajne wykonczenie.
~sssaaas
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
~Janek
Hatchback 5d 1.6 MPI 84KM 62kW
Mam to, co chciałem: przestrzeń, wyposażenie i niezłą jakość za normalne pieniądze. Nawet gdybym miał więcej kasy kupiłbym to autko, a za resztę sfinansowałbym jakiś fajny wyjazd.
~krzysztof
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Bez zastrzeżeń. Miałem mazdę Premacy 2.0 Diesel. Komfort jazdy taki sam. Wsiadania i wysiadania.
~Grześiek
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Bardzo ładny
~#$322
Hatchback 5d 1.6 MPI 84KM 62kW
Dobry samochod na miasto i w korki, wszedzie zaparkuje. Mi sie bardzo podoba a w srodku pozycja do kierowania bardzo przyjemna. Siedzi sie wygodnie itp POLECAM