Oceny Dacia Sandero III Stepway 1.0 TCe 90KM 67kW od 2021

Dacia Sandero III Stepway 1.0 TCe 90KM 67kW od 2021 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Dacia Sandero III Stepway 1.0 TCe 90KM 67kW od 2021

~MK
Stepway 1.0 TCe 90KM 67kW
Na początku, zanim zacznie ktoś narzekać na Dacię, trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, do czego takie auto będzie mi potrzebne. Z perspektywy kilku miesięcy użytkowania widzę, że przeznaczenie tego autka w mojej rodzinie jest właściwe: jazda "wokół komina". I do tego sprawuje się świetnie. Jeśli, natomiast, miałaby służyć jako podstawowe auto w rodzinie, no to szału raczej nie ma ;). Jeszcze niedawno aut tej marki "kijem bym nie dotknął" :),...
~Wnęku
Stepway 1.0 TCe 90KM 67kW
Powiem tak, kupując Dacie wiedziałem że to samochód budżetowy. Wybrałem świadomie. Gdybym miał kupić jeszcze raz kupiłbym. Zdecydowanie lepsza jakość wykonania niż w Fabii żony, wygłuszenie, komfort jazdy i ilość miejsca. Wszystko lepsze niż w Fabii. Gdybym miał jeszcze raz wybrać znowu wziąłbym automat. Na mieście jadę jak człowiek, nie mieszam ciasta w makutrze co światła.
4,1
~bruno
Stepway 1.0 TCe 90KM 67kW
auto jak za te pieniądze całkiem niezłe.idealne dla tych co mają daleko do pracy.bezawaryjne ,niskie spalanie i nawet efektowny nowoczesy wygląd.wewnątrz całkiem sporo miejsca,może trochę mały bagażnik .ja podróżuję w większości sam ,dlatego dla mnie wystarczający.
~Grzegorz
Stepway 1.0 TCe 90KM 67kW
To moja druga dacia sandero. Nawet lepsza od poprzedniej.
~Konrad
Stepway 1.0 TCe 90KM 67kW
Bardzo pozytywne zaskoczenie. Auto dość dynamiczne, dobrze złożone, nic nie trzeszczy. Zawieszenie dość miękkie nastawione na komfort, ale pewne w prowadzeniu.
~Bart
Dziennik kosztów dla Dacia Sandero III Stepway 1.0 TCe 90KM 67kW