Lista ocen Daewoo Espero (574)

~SWIREK
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
autko posiadalem w angli nie bylem przekonany co do marki (przez pismakow i dziwne historie) ale z czasem jak sie wczulem auto sprawialo sie super zero dziwnych brzdekow podczas jazdy cihutko poprostu super mozna tak powiedziec ze zakochalem sie w tym aucie:P i chce wlasnie kupic sobie to autko w polsce :) ( niepamietam mocy silnika:) ) (Silnik)
3,6
~marek kalecinski
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
zawsze chciałem mieć espero 2.0 i w końcu kupiłem w najlepszej konfiguracji.Samochód mega wygodny silnik żwawy i naprawde przyśpiesza rdza atakuje doły drzwi ale to do ogarnięcia drobne mankamenty typu drgająca wskazówka prędkościomierza myślałem że linka a tu okazało sie że ze starości było brak smaru w mechaniżmie obrotomierza-licznika pare kropel smaru w płynie i już nie drga...wygodne welury i samochód za 3000 tysie więc czego...
3,7
~Bojkot
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Przy obecnych standardach nie można dać więcej. W gruncie rzeczy nie jest żle. Ale spadek wartości stawia pod znakiem zapytania ładowanie pieniędzy (dość małych ale jednak) w samochód.
~MAK (maciej.w@skrzynka.pl)
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Bardzo duże, szybkie i wygodne auto dla rodziny za niewielkie w dodatku pieniądze. Gdyby dorzucić poduszki powietrzne i ABS w standardzie byłoby EXTRA
3,8
~mat
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
W czasie kupna byl to samochod, ktorym z powodzeniem mozna bylo sie pochwalic. Po 13 latach dalej sluzy i jeszcze bedzie sluzyc.
~Michu12345
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Wspaniałe auto dla rodziny .Duże, pakowne , wygodne , stosunkowo ciche, ekonomiczne elastyczne tanie części i paliwo (LPG). ładny mi siępodoba niby sedan ale opływowy jak strzała bezpieczny podwójne światło kierunkowskazu i pozycja pas środkowy - widoczny na drodze.Nic lepszego z daewoo nie kupimy za tą cenę tak niezawodnego zawsze odpala i nie staje daleko od domu z powodu zaawansowanej elektroniki nikomu nie potrzebnej!!!!!!!!
4,1
~Danny
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Przez ostatnie 2 lata super - tylko lałem i jeździłem ale ostatnio wysypało sie sporo: wymiana spręzyn z tyłu (jedna pekła), wymiana rozrusznika(bendix nawalił a regeneracja nieopłacalna), dwururka z ukł. wydechowego (spawanie dało poprawe na tydzien wiec wymiana), wymiana reduktora LPG(starego nie udało sie zregenerować),do tego wymiana rozrządu a tam jeszcze simmeringi się rozciekły (na szczęscie niewielki koszt), pęknięta odma, wymiana...
~Mariusz z Wawy
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
idealny samochód dla kogoś kto chcę wygodnie jeździć jednocześnie nie mając miliona na koncie. szczerze polecam. uwaga na auta po taryfie. mają one po 300, 400 tyś. km. przebiegu. taryfiaż wcześniej espiego nie sprzeda. pozdro
~Misiek
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Genialne auto. Pierwsze i pewnie ostatnie w historii Daewoo tak udane. Szkoda :(
~cezariuszz
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Za swoją cenę chyba jest bezkonkurencyjny ( kupiony w salonie fabrycznym, w 1998 roku) za tą cene nie można było kupić tak wyposażonego samochodu. W dalszym ciągu go lubię. W dzisiejszych czasach silnik trochę za mały jak na taki duży samochód.