Lista ocen Daewoo Espero (574)

3,8
~Maxcius
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Za takie pieniądze tak dużej i rodzinnej fury raczej nie znajdziecie.
~GSurma
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Silnik elastyczny jak na tą moc, szału nie ma jeśli chodzi o przyspieszenie ale ogólnie jest ok. (Silnik)
~Andy
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Bez zarzutu, mimo zaawansowanego wieku konstrukcji. Absolutnie niezawodny, bez kaprysów, ciągnie w całym zakresie szerokiego zakresu użytecznych obrotów (1800 -6000) (Silnik)
4,1
~pierwszy właściciel
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
jak na auto koreańskie to bardzo przyzwoity wynik ..........
~JAREK
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Mam już drugiego i jest OK. Jak znajdę egzemplarz z dobrym przebiegiem i wyposażeniem to będę miał trzeciego - to chyba mówi samo za siebie. Jak na auto z tego rocznika i z takim przebiegiem - rewelacja. Lepszy byłby tylko nowy. Auto sprawdzone - Vectra lub Ascona się kłania. Ma swoje wady - np. szybko się starzeje i rdzewieje. Ale jak mówią - stara miłość nie rdzewieje. Mechaniczie z tym silnikiem - mam wrażenie że nie do zdarcia. Poprzedni...
~marcinprzybyla@pf.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
za taką cenę to jest to super auto. jeden mankament - niksa jakość wykończenia i materiałów w środku. poza tym w zasadzie bez wad
~Mike
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Tanie auto w eksploatacji , jeśli się o nie odpowiednio dba odwdzięcza się niezawodnością.
~noras
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Znów nie mogę dać 4,5 - ale polubiłem to auto, więc daję 5. Czego chcieć więcej - duże, wygodne, ładne, no i tanie auto. Jedyny jego minus - brak otwieranej klapy z szybą (piątych drzwi) - jakby była, to w bagażniku możnaby przewieźć słonia w całości.
~
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Duży wóz z wielkim bagażnikiem. Nie na wyścigi, kiepsko też się nadaje na podryw, ale jak ktoś potrzebuje samochodu do jeżdżenia, to w sam raz.
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero
10,1
11,1
~bulshin
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Skrzynia to chyba najgorsze co może być. Zupełnie niepasuje do tego auta. Czasem się zdarza sytuacja że wsteczny niechce wejść. No i ten 3 bieg zupełnie jakby go niebyło (Skrzynia biegów)