Ocena kierowcy - Daewoo Espero

Raban1@interia.pl, 19 lat temu
Silnik 2.0 i 105KM 77kW
Rok produkcji 1995
Daewoo Espero 2.0 i 105KM 77kW 1990-2000 - Oceń swoje auto
Samochód za niewielkie pieniądze, ale...! Cichy, szybki, przestronny, wygodny, chłodny, mało palący i nieusterkowy!Czego chcieć więcej!A wygląd? Z alufelgami i czarny wygląda jak z filmu "Szybcy i wściekli", Z resztą to rzecz gustu.
Silnik pracuje wyśmienicie, jest bardzo elastyczny, cichy i potrafi nieźle wyrwać do przodu cały samochód!Silnik jest dopracowany i mało usterkowy- pochodzi od Opla.Dla mnie jest wystarczający!
Skrzynia jest dopracowana. Płynnie zmienia się biegi. Zdarza się że wypadnie wsteczny.Ogólnie bardzo wporządku.
Nie można mu nic zarzucić!Samochód pewnie trzyma się drogi w każdych warunkach!Można szybko pokonywac zakręty.Ten samochód się czuje.
Mogła by być lepsza, szczególnie do tyłu.Kiepskie lusterka.
Może już nie najnowasza, ale jednak nie sprawia kłopotu!Jest intulicyjna i przejrzysta.
Mam klimę, jest super, w zime ciepło!To jego główna zaleta.
Samochód jest przestronny, wygodnie się siedzi na wszystkich siedzeniach!Wygląda to wzorowo.A bagażnik, największy w klasie 560litrów!!!To już coś.
Cichótko, słychac tylko radio i działającą klimę!
Na trasie pali 7 litrów benzyny, w mieście blisko 11!To nie dużo na ten silnik i wielkość samochodu!
Po prostu doskonale!
Nie ma problemy!Należy tylko sznować.
Niezawodny.Polecam
Daewoo Espero