Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1997-2004 (64)

~dziad
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
auto nie jest ani ładne ani brzydkie, nie porywa nowoczesnością ani osiągami, mimo wszystko jest to dobry wóz do jazdy na co dzień, jest mało awaryjne w trasie nigdy nie zawiódł mimo 280 tyś przebiegu, mogę z czystym sumieniem polecić na pierwszy samochód
3,4
~Mic90
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto proste jak budowa cepa, paliwożerne silniki, za to dobrze nadające się do gazu, tanie części - na pierwszy samochód nadaje się jak najbardziej.
~piotrek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
nie kupilbym go jeszcze raz bo: jest zbyt mulowaty, stac mnie juz na lepszy, usterki ktore sa denerwujace. Ale jesli bym byl znowu w sytuacji ze mialbym tyle pieniedzy ile kosztuje lanos nie wahal bym sie
~Pioto
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Samochód taki sobie, ma niewątpliwie zalety ale też wady. Jakbym miał kupować wolałbym coś zachodniego (brzydka sylwetka). Za niewielkie pieniądze ma się dobry środek tranportu do dojeżdżania do pracy. Ale nie ma się czym chwalić.
~bamil30@wp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
w miarę komfortowe, wygodne, niezawodne i bardzo tanie części zamienne kupiłem trochę przez przypadek ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczony do tego stopnia, że postanowiłem kupić drugiego dla dziewczyny
4,1
~Cosowa
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Na początku użytkowania wysmiewalem ten samochod, znajomi też drwili bo mają nowsze i lepsze samochody ale Lanos dzien w dzień jezdzi, 7dni w tygodniu i wymiany eksploatacyjne na bieżąco jak w każdym aucie jednak....każdego auta nie naprawi się za tak niskie koszta jak Lanosa, ceny części to 20zl, 40...nowy alternator 390zl.
3,8
~meewosh@eranet.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
za tą kasę ekstra, choć szkoda że brak jakiegokolwiek wyposażenia (nawet wspomagania). Fajna dynamika na dobrej benzynie. Na V-Powerze 99+ osiągąłem 11.5 s do 100 km/h, to lepiej niż dane fabryczne wersji 106 KM. Nieźle co?
3,8
~Kucczi
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Zdecydowanie samochód do pokonywania kilometrów, bez szału jednak zadanie swe spełnia.
~Brynio
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Samochód toporny ale swoje zadanie spełnia i nie psuje się.
~Emil mail: zola_zbigniew@op.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W stosunku do ceny i gwarancji oraz do mojego stylu auto spełnia oczekiwania zwłaszcza spalanie gazu 7,5-8,5 . Nie staram się jeździć ekonomicznie, ale i bez wariacji. Do szaleńczej jazdy to auto się nie nadaje.
Daewoo Lanos Hatchback