Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1997-2004 (64)

4,1
~AgentS
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Silnik słaby, do miasta ok, ale w trasie brakuje przy wyprzedzaniu (Silnik)
~Marecki
auto duże, przestronne, wygodne, trochę mułowate z silnikiem 1.4
2,9
~gelo9999
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Silnik nie jest do końca cichy, zawieszenie szybko się zużywa. (Silnik)
4,1
~Andrzej
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Brak podłokietnika,obrotomierza ( w tej wersji) .Na dużym mrozie trzeba ´chełtać".Akumulator b.dobry!.Gaśnie silnik - gdy gwałtownie ´puści´ się pedał gazu.Silnik ´strzela´ od czasu do czasu w jeździe miejskiej przy próbie ´dodania gazu´.Na wysokich obrotach silnik pracuje głośno. Jeżdżę zgodnie z przepisami-często trąbią albo doradzają kupno roweru Prawo jazdy od 1964 , samochód w domu od 1955r...
~drago
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo dobry, prosty i niezawodny samochód. Zdecydowanie wart pieniędzy, które się za niego dało . Niestety b. szybki spadek wartości, zresztą zupełnie nieuzasadniony.
~ira@vp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jak za cene 40 tys mam wszystko abs poduszki klima srs elektryka itp.pokazcie 2 nowy samochud
~W.Ł. 0-604356967
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Niestety po 6 latach i praebiegu 320000km.myśle o zmianie samochodu niewiem czy trafie na równie dobrą markę.Za swoją niezawodność Lanos dostał u mnie dożywocie to znaczy będzie jezdził jako drugi samochód do zajechania.
~TEN CO LUBI BMW
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
PRZEJECHAŁEN TYM AUTEM W 3LATA140TYŚ.JESTEM ZADOWOLONY Z NIEGO NAPRAWIAM WSZYSTKO PRZY NIM SAM.CZĘŚCI TANIE STAĆ MNIE NA WSZYSTKO NOWE Z SALONU.I NIE JEŻDZE BMW TYLKO LANOSEM I TANKUJE ZAWSZE DO PEŁNA I NIE LATAM PO SKLEPACH Z URZYWANYMI CZĘŚCIAMI.<>POZDRAWIAM
3,1
~MarioGT
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Szczerze nie polecam. Najlepiej się od razu pozbyć tego g... Cena auta 2000zl, dolozone prawie drugie tyle za naprawy i dalej nie jeździ. Psują się rzeczy jedna po drugiej. Auto praktycznie bez niczego, wspomagania, ABS itp. Jakość wnętrza tragiczna. NIE POLECAM
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
7,4
~dabos24
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Kiedy mam gdzieś jechać, to wiem że napewno dojadę i to bardzo tanio.
Daewoo Lanos Hatchback