Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW 1999-2004 (367)

~alaos
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Tani w zakupie. Komfortowy. Bezawaryjny. Supertani serwis (wszystkie naprawy robię w ASO - nie opłaca się jeździć do "tanich warsztatów"). Nienajlepsza opinia o lanosach jest zupełnie bezzasadna (lepiej kupić dobrego, taniego lania niż kiepsko wyposażonego staruszka z niemiec - w tej samej cenie). Szkoda, że nie będzie następcy (z Polski).
3,2
~iceneon@interia.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Wszyscy, którzy cieszą się z tego auta niech poczekają aż przejadą 100-120 tys., auto zaczyna się sypać. Przy takim przebiegu wcina olej. Grzechoczące plastiki potrafią doprowadzić do rozstroju nerwowego, a nowe częsci zamienne (ich cena) to jakaś totalna pomyłka. Do zakupu tego auta (11.2001) skusiła mnie cena. To pierwsze i ostatnie Daewoo w moim życiu.
~wozik
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Fajne auto w dobrej cenie, wygodne, bezawaryjne. Złodzieje się za nim nie oglądają:)
~hanama
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Samochód klasy średniej przy tak minimalnych kosztach eksploatacji zasługuje na 5 ( jest to już mój trzeci samochód daewoo od 1998r.)
~Liseczek
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
porządnie zestrojona trójka pozwala na wiele;) Na początku biegi wchodziły super teraz troszkę trudniej ale nie ma na razie żadnych problemów po prostu już nie pełny komfort tylko komfort;) (Skrzynia biegów)
~trabancik
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
polecam za niezawodność i niskie całościowe koszty utrzymania
3,5
~Samuel
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Samochod niskiej jakosci raczej nie daje przyjemnosci z jazdy, ale jako srodek transportu dla przecietnych rodzin jest ok, tani w utrzymaniu.
~Piotr
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jak na razie jestem bardzo zadowolony! Auto dynamiczne, bardzo elastyczny silnik. Nim się nie da jechać wolno, spokojnie. Auto aż samo się rwie do jazdy, szybkiej i dynamicznej! Potwierdzam opinię, że na Lanosy najbardziej narzekają Ci, którzy nimi nie jeżdżą. Leczą swoje kompleksy po sprowadzeniu starych i zajeżdżonych gruchotów zza Odry... Ja wolę nowsze autko, kupione w polskim salonie, serwisowane i tanie w eksploatacji. Lanosik od razu...
~K3OR@op.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Po dokonaniu kilku niewielkich modyfikacji wydechu rozpędzenie samochodu do 100 km/h poniżej 10 s. z dwiema osobami na pokładzie nie stanowi większego problemu! (Silnik)
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
7,6
10,5
3,7
~januszsiemek@interia.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
potrzeba dużego wyczucia, nie wiem dlaczego,ale przy OT-I zmnieszyli poziom oleju i czujęna drążku lekkie opory (Skrzynia biegów)
Daewoo Lanos Hatchback