Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW 1999-2004 (367)

~andrzej@up.gov.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Waham sie czy nie dać wyzszej oceny, bo auto jeździ całkiem przyzwoicie, nigdy mnie nie zawiodło a sylwetkę ma bardzo piękną (trzydrzwiówka)
3,2
~konrad, szczecin
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
do jazdy po miescie z instalacja gazowa, na trasy nie polecam - mulowaty, raczej niezawodny, ogolnie kawal klocka ale idzie sie przyzwyczaic, lepszy od wielu leciwych aut zachodnich, ale ustepujacy prawie wszystkim rowiesnikom
~sprzedamOPELzafira i LANOS+lpg12291691
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
W porównaniu do VW polo- gorszy tylko w przyśpieszeniu :D osiągi ma podobne do 185km/h. Silkik dość cichy. (Silnik)
3,8
~elf02@interia.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Mój Lani jest w "budzie" takiej jak sport (tylne klosze dzielone pionowo i inny wystrj đrodka tzn. poszycie drzwi i tapicerka)Dlatego bardzo ładnie wygląda. Nie rozumiem dlaczego nagle spadła popularność tego auta i dlaczego nagle wszyscy(duża część potęcjalnych nabywcow)po kłopotach FIRMY zaczęli uważać, że jest to nie dobte auto...?! Jestem pierwszym właścicielem i nie mamżadnych kłopotów! Polecam!
~goldfire@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jestem zadowolony z tych samochodów, ponieważ obecnie mam lanosa i jest to już mój drugi samochód tej marki, poprzedni został zniszczony i wtedy już się utwierdziłem iż jest bezpieczny uratował mi życie bardzo wytrzymały na przednie udeżenia a przy okazji przekonałem się że faktycznie ma ocynkowane blachy po wypadku było widać ocynk.
~Cezar
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Za taką cenę, przy założonym gazie, silnik 100 KM - jak dla mnie rewelacja. Mająć wybór starszego samochodu markowego i nowszego Lanosa wybraliśmy Daewoo i nie żałujemy
2,9
~Swiety
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
No, niby się tak bardzo nie psuje ale komfort to tragedia. Nigdy więcej nowego Deawoo
~mariuszzieg@interia.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Po 4 wspólnych latach jeszcze mnie nie zawiódł. Uważam,że jak za takie pieniądze to przyzwoity samochodzik.Niestety niedoceniany. Po prostu wsiadam i jadę- czego więcej chcieć.. no może lepszych dróg ale to już inna bajka. Wszystkim szerokiej drogi.
~Majster
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Dość delikatne zawieszenie. Po 90000 nie ma amortyzatorów :) (Układ jezdny)

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pitbreslau
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Mimo 12 lat na rynku sylwetka nadal mi się podoba, zwłaszcza upiększona poprzez alufelgi, jakąś ładną koncówke tłumika, co korzystnie współgra w designem. Osobiście lubię autka w stylu jajka (wczesniej Opel Corsa) W połączeniu z niezawodnością, ze skrajnie tanimi częściami, z tanim serwisem nawet w ASO, z kosztami utrzymania jak za malucha pozostaje tryskac radością.
Daewoo Lanos Hatchback