Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW 1999-2004 (367)

~telcom@go2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Mam Lanosa od 2-ch miesiecy ,przejechalem prawie 10 000km i jak narazie twierdze ze jest to auto naprawde fajne i niezawodne. Teraz dopisuje jak ma 50 tyś i właściwie zastrzezen nie mam.Jedyna wada to spalanie 10l/100km i zawieszenie troche zaczelo stukać (ale nie ma tragedji)zaznaczam ze auto porusza sie glownie po dziurawej warszawie:( Cały czas polecam ,bo to naprawde faje auto za takie pieńądze i jak na razie sie nie psuje a lekkiej nogi...
3,2
~sebas
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
jak dla mnie kto zamierza to kupic to robi blad chyba ze jako drugi samochod dla zony niech sobie jezdzi ona i tak nie zauwazy roznicy miedzy innymi tej klasy. Ale jak dla mnie to wolaz bym szczerze golfa 2 bo tym mi sie lepiej jezdzilo!!!!!!!! a to juz o czyms swiadczy lepiej starszy ale sprawdzony a nei nowa podrobe
~FatJoe
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Mysle ze za taką cenę to dosc nowoczesne niezawodne autko warte swej ceny a nawet wiecej bo ta utrata wartosci jest przegięciem.
~Arek
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Ogólnie auto prezentuje się nieźle. Ma swoje wady (zużycie paliwa, wyciszenie), ale to całkiem solidne auto za bardzo małe pieniądze.
3,7
~Tomek
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Trudno oceniać pracę silnika bez brania pod uwagę spalania i głośności. Sam silnik mnie jeszcze nie zawiódł tylko czemu jest tak słabo wyciszony i tyle pije :( (1.5 16v = 9,3L noPB w mieście, 12,5L LPG) (Silnik)
3,5
~Kuba
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Całokształt oceniam dobrze auto nigdy mnie nie zawiodło. Zawsze dojechałem na miejsce.
~FCZP
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Cało kształt odemnie otzrymuje 5! Przesiadka z Opla Astry i niewiarygodna zmiana w prowadzeniu!! POLECAM KAZDEMU KTO CHCE NOWY SAMOCHÓD I NAWET Z SALONU!! Ja taki mam!!!
~Markus
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Bardzo elastyczny silnik zapewniający bardzo przyzwoite osiągi samochodu. (Silnik)
~KIELAN
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
pracuje równo, na wolnych obrotach ma trochę dziwny dzwięk, ale to norma w tym modelu. nieżle wkręca się na obroty, jest bardzo dynamiczny!! BEZAWARYJNY!! (Silnik)
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
7,6
10,5
3,4
~bziut@op.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Żeby mniej palił w mieście...Żeby plastiki były lepsze...I to zawieszenie za miękkie! No i ten cholerny schowek - kto umie go zamknąć bez walnięcia jak teściową? Gdyby miał gorszy silnik, to chyba bym sie chciał pozbyć - ale za tę cene nikt nie zaoferuje 100 KM
Daewoo Lanos Hatchback