Lista ocen Daewoo Lanos (1104) - Całokształt

Na liście zabraknie 1157 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pereyra
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Generalnie jeździłem tym cudem przez 6 lat. Usterek było mase ale nigdy mi się nie zatrzymał na drodze, a cena zakupu rekompensowała późniejsze naprawy które w sumie nie były zbyt drogie. Komfortu jazdy trudno szukać. Samochód do pracy za małe pieniądze. Po przejechaniu 180 tysi i 11 latach eksploatacji sprzedałem za cene złomu bo znowu padło pare rzeczy a i rdza zaczęła się pojawiać
~dany.kent10@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
lanos jest w sumie niezlym samochodem rodzinnym ,mozna powiedziec niezawodnym o ladnym ksztalcie.mozna jedynie zarzucic producentowi kilka wad a mianowicie zly dobor materialow np.stal na sprezyny,prawie wszyscy je wymieniali i troche miekki przod powodujacy usterki ukladu kierowniczego , no i dodac mozna jeszcze slaba jakosc blach z ktorych wykonany jest uklad wydechowy ,za wczesnie rdzewieje.
~Mr
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Dla rodzinki 2+2+pies+kot w sam raz... ma wiele gadżetów za które u innych trzeba dużo dopłacić, np. klima (latem w korku śmiesznie wyglądają ludziska w tych niektórych audicach, golfach czy oplach, którzy zamiast słuchać muzyki, smażą się na słoneczku wdychając spaliny przez otwarte okienka...), uchwyt na kubki (kiedy ja saczę sobie kawkę), regulator prędkości wycieraczek, chowana antena...
~mario19974
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Auto za niską cenę dobrze wyposażone. Ja mam pełen wypas i nie żałuję zakupu. Długo broniłem się przed kupieniem Lanosa a teraz wiem, że było to nieuzasadnione. Kupując samochód pamiętaj tylko z klimatyzacją, bez to prawdziwa porażka gdyż autko nie jest wysokie i w upale stajesz się prażynką. 106 kM dla mnie jest wystarczające. Niezbędne do wyprzedzania. Silnik przy 100-110 km/h pracuje bardzo cicho.
~elf02@interia.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Mój Lani jest w "budzie" takiej jak sport (tylne klosze dzielone pionowo i inny wystrj đrodka tzn. poszycie drzwi i tapicerka)Dlatego bardzo ładnie wygląda. Nie rozumiem dlaczego nagle spadła popularność tego auta i dlaczego nagle wszyscy(duża część potęcjalnych nabywcow)po kłopotach FIRMY zaczęli uważać, że jest to nie dobte auto...?! Jestem pierwszym właścicielem i nie mamżadnych kłopotów! Polecam!
~Maciuny
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Właśnie sprzedałem za 11 tysięcy golasa z kratką i 195 tys. przebiegu, ale zadbanego i technicznie w idealnym stanie. Lubiłem ten samochód, choć miał mały silniczek. Nigdy nie stanął na trasie, nigdy nie zrobił nieprzyjemnej niespodzianki. Nie można w nim palić i pić kawy jednocześnie: albo popielniczka, albo uchwyty na kubki - to mnie najbardziej wkurzało. Poza tym jestem/byłem z niego zadowolony.
~artusx
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Bardzo przyzwoite przyśpieszenie, duże zużycie paliwa w mieście 10l/100, na trasie około 6,5-7l/100, cienkie hamulce, po ich rozgrzaniu hamowanie z prędkości 180 km/h to modlitwa do sw. Piotra :). Ogólnie fajne autko. Praktycznie auto bezawaryjne poza fatalnie umieszczonym numerem seryjnym silnika, powoduje to szybką korozję i konieczność nabijania nowych numerów - strata kasy i czasu na załatwienie.
~fedorki@kn.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Przez 6 lat użytkowania-uszk.pompy paliwa,dwa razy wymiana reflektora,raz popychacz sprzęgła ale to na gwarancji więc....Teraz względny spokój jak na daewoo to moim zdaniem bardzo dobrze. Niepotrzebne uprzedzenia do marki.Przecież to w zasadzie opel w środku....Miałem stłuczke:wjechałem w tył audi i byłem w szoku.Moje daewoo miało tylko pęknięty zderzak,audi cały tył do roboty.Czyli bezpieczny.
~Kopernikus
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Kupiłem 2 lata temu za mniej niż połowę ceny nowego ale w tym czasie wyglądał jak nowy ( i teraz też ). Zupełnie nie rozumiem dlaczego poprzedni właściciel się go pozbył, bo takiego autka z takimi właściwościami i parametrami i ceną to już na pewno nie kupi ( chyba, że chce się pokazać w innym logo, ale później ( jak nie ma kasy ) to i tak będzie żałował - b. drogi serwis i części np. wszystkie peugeoty )
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos
8,1
~januszczep@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Autko do polecenia. Trochę za mały bagażnik jak na potrzeby rodziny, ale da się sporo upakować, gdy jadą 3 osoby i można wykorzystać np. przestrzeń przedniego pasażera. Pali dużo (porównywalnie do poloneza), ale ogólnie prowadzi się dobrze, dynamicznie w granicach możliwości (z beemką nie pograsz), niezawodne i "miłe w obejściu". Gdyby nie krach fabryki, następna byłaby dla mnie nubira.