Lista ocen Daewoo Lanos Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW 1999-2004 (90) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~benowie
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
ostatnio kolega się śmiał że do mojego auta to chyba części juz nie robią. więc pytam sie ile płacił za wymianę zawieszenia a swoim audi A4. w serwisie zapłacił prawie 2000 pln. poza koszt około 1000 pln. za rozrząd (same części) ok 500 pln, ja adekwatnie: zawieszeni przód około 300, tył ok 200. rozrząd cos ok 200 pln (wraz z pompą wody). auta sa w podobnym wieku, on próbuje od pół roku je sprzedac. bezskutecznie. moje nie jest dużo warte więc...
~Piotr
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Auto wyposażone fabrycznie w prawie wszystkie możliwe dodatki (między innymi pełna elektryka, klimatyzacja, instalacja gazowa, itp). i jak do tej pory jedyną rzeczą, którą do tej pory wymieniałem (przy przebiegu 100 000km) była chłodnica klimatyzacji za 500zł. Jak do tej pory tłumik końcowy nie koroduje, co często jest opisywane jako wada smochodów koreańskich. Auto godne polecania, tym bardziej, że używane egzemparze można kupić za śmieszne...
~doduś
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny. Cóż, należę do realistów i nie wymagam od samochodu niskiej klasy osiągów ferrari. Biorąc pod uwagę cenę jego zakupu - jakość jest rewelacyjna. Super niezawodny, godny zaufania pojazd doprzemieszczania. Miałem swego czasu nawet najnowszy model Seata Cordoby, dałem za niego dziesięć razy tyle co za Lanosa i powiem szczerze - dziś bym do niego nie wrócił.
~Xamato
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Zastanawiam się ile jest samochodów, które przy dość dobrym przebiegu i dość niskim wieku kosztują tylko tyle. Podobnie z nowymi w tamtych czasach. Jaki inny samochód prosto z salonu kosztował 40 tyś? No oczywiście poza innymi Daewoo... A jakość? Mogłoby być lepiej, ale za takie pieniądze nie można narzekać. Moja ocena jest pozytywna.
~cegła 62
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
kupiłem laniego w2000r w salonie za 34,200 ,po roku stracił na wartości 13,000 tylko dlatego "bo to daewoo" a koleś w tym samym miesiącu kupił sienę ,jego strata po roku wyniosła 9000.dzisiaj ja dalej jeżdze a koleś wymienił chyba wszystko co tylko można było i pluje sobie w brodę za ten zakup co więcej jest w naprawie niż na ulicy.
~kolorem
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Za takie pieniądze nie kupi się równie niezawodnego i taniego w utrzymaniu auta. I nie ma co mówić że to Daewoo. Jeden warunek szukajcie aut robionych w Korei. Te z FSO ... widziałem elektrykę w nich kolory przewodów w wiuązkach zupełni inne niż w moiim. no chyba że do nich są inne schematy.
~mk
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Egzemplarz po gradobiciu, b. korzystna cena, pakiet 3x3, bezpłatny serwis - ja trafiłem na b. dobrych handlowców ZOCAR, oraz serwis Towarowa (3 pkt) i AutoWis (4pkt), za te pieniądze trudno mówić o dobrym egzemplarzu używanym (to mój 7 samochód) Polecam,
~mariozzman
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Części średnio 30% tańsze od innych marek i łatwo dostępne i proste w wymianie. Spalanie dosyc duże ale LPG robi swoje i można naprawde tanio jeździc. Na benzynie bym chyba zbankrutował lub jak najmniej jeździł.
~mekado
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Dzisiaj gdybym miał kupić w takim stanie swój samochód 9 letni - to cena jest śmieszna (ok.7 tys.) z instalacją gazową w 2000 roku zapłaciłem 42 tys. - czyli dużo za drogo - dzisiaj za tę cenę, ufff :)
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
10,4
~Mezo
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jeśli chodzi o jakość to nie jest za wysoka, Ale nie można tego oczekiwać od samochodu który jako nowy był już sprzedawany za mniej niż 30 000zł, jak inne auta kosztują ponad 50 000 zł.
Daewoo Lanos Sedan