Lista ocen Daewoo Lanos Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-2004 (118) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 194 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin marcinj@poczta.fm
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Obiektywnie sie nie wypowiem, gdyz z tylu nigdy nie siedzialem, a dopiero komfort siedzen i wolnej przestrzenii moze sie ujawnic podczas dluzszej podrozy. Ale z przodu jako kierowca jestem bardzo zadowolony, a osoby z tylu nie narzekaly na komfort jazdy. Jedynym minusem zgloszonym mi przez pasazera byla trudnosc wchodzenia i wychodzenia z tylu (sedan), czulo sie tak jakby sie wpadalo do srodka.
~Dawid23
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Miejsca dość dużo. Jedynie na szerokość trochę brakuje. Przy zmianie biegów może się zdarzyć uderzyć pasażera w kolano. Przy wzroście 180cm za mną jest na tyle miejsca, że między kolanami a oparciem zostaje ponad 10cm. Generalnie na plus.
~Pele
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Z pszodu miejsca w sam raz, moje fotele mają dużo pokręteł regulacyjnych, ale są za krótkie i niezbyt wygodne i już wygniecione, przebija się przez nie jakis drut, Z tyłu troszkę mniej miejsca i wydaje mi się że dość trudno się wsiada i wysiada.
~darek
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
W piątke to już za ciasno. W czwórkę , tylko jeśli za mna siedzi niska osoba do 165 cm, inaczej jej kolana czuję na plecach. w dwójkę , trójkę - wystarczająco duzo miejsca. Jak ktoś ma porównanie to np.Tipo to jest salon w porówniu do Lanosa
~Kajtek
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Z racji tego, że auto zarejestrowane jest jako VAN mam w dowodzie wpisane 4 osoby i tyle może wygodnie podróżować. Podróż w 5 na dłuższej trasie wydaje się być nierealna (w dużo większej nubierze w 5 osób z tyłu jest ciasnawo).
~Krzysiek
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
W tej klasie aut to REWELACJA!! Z przodu bardzo duzo miejsca nad głową (180cm wzrostu) sporo miejsca na nogi. Z tyłu podobnie jak z porzodu mozna usiąsc wygodnie!!
~Kravitz, kravitz@kki.net.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Dla kierowcy i pasazera z prdzodu jest po prostu przestrzen. Jak sie ustawi fotel maks do tylu nie dosiegnie sie kierownicy i sie prawie lezy. Z tylu nie wiem bo nie siedzialem.
~łoker77
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
nie ma problemu jeżdzimy w cztery dorosłe osoby i wszystko gra a czasami tylko tych z przodu trzeba upomnieć żeby za bardzo sie nie panoszyli :-)
~S@nSHINE
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
miejsca jest pod dostatkiem.. jestem wysoką osobą (187cm) i narzekam na brak regulacji kierownicy... kolanami czasami zachaczam o kierownicę :(
~WB
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Miejsca nieco mniej (niewiele) niż w "większej" Octavii. Największy mankament - krótkie i nieprofilowane siedzenia. Miejsca podobnie jak u konkurencji.
Daewoo Lanos Sedan