Lista ocen Daewoo Leganza (138) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xxx
Sedan 2.0 133KM 98kW
No tutaj nie ma sie co czarować, jest rewelacyjnie. Zawieszenie, jest ciche, pewne , szrokie, doskonala trzyma samochód w zakrętach. Na naszych drogach niewiele rzeczy robi na nim wrażenie. DO tego jeszcze trwałe
~mario_74@onet.eu
Sedan 2.0 133KM 98kW
Leganzę prowadzi się znakomicie, pomocna jest kontrola trakcji, ale bez niej też dałoby się żyć, ale jak jest, to niech już sobie będzie...Trochę buja przy większych prędkościach tj. tak 120-140 km/h, ale może ten typ tak ma.
~Paweł.D
Sedan 2.2 136KM 100kW
bardzo cicho i łagodnie pokonuje wszelkie nierówności i dziury jest b.miękka co przekłada się na komfort jazdy, zawieszenie mogło by być troszkę trwalsze ale przy naszych drogach i tym ciężaże jest nieźle- zważywszy na tanie części
~Sebi102
Sedan 2.0 133KM 98kW
Tragedia wymieniam już czwarty amortyzator prawy nikt nie wie z jakiego powodu się to dzieje. Po roku amortyzator zachowuje się jak pompka do roweru.Wymieniałem gumki drążka stabilizacyjnego, łączniki drążka stabilizacyjnego o
~Bernard
Sedan 2.0 133KM 98kW
Zbyt miekkie zawieszenie, przy gwaltownym hamowaniu nurkowanie, slabe hamulce, slabe trzymanie sie drogi przy gwaltownych zakretach ale za to komfort na wysokim poziomie, brak niepokojacych stukow, dobre pokonywanie nierownosci
~alsi
Sedan 2.0 133KM 98kW
Wspomaganie takie, że mogę małym palcem u stopy kręcić :D (ważne aby lać oryginalny żółty płyn GM) przewidywalny w zakrętach, choć nie radzę za szybko w nie wchodzić, przy wyższych prędkościach się składa.
~bielu1996
Sedan 2.0 133KM 98kW
Auto dosyć masywne świetnie trzyma się drogi, miękkie przez co fajnie zachowuje się na nierównościach, fajnie kołysze. Trochę na małych parkingach denerwuje słaby skręt. Niestety nie jest to Mercedes.
~grigori
Sedan 2.0 133KM 98kW
bardzo miękkie zawieszenie i nie polecam oryginalnych amortyzatorów, szybko wysiadają na polskich drogach i słychać ich pracę na mrozie, trwałośc elemetów gumowych zawieszenia jest ok, jak to w oplu
~WND
Sedan 2.0 133KM 98kW
zawieszenie nastawione komfortowo,troche lubi pobujac w szybkim zakrecie ale auto pewnie sie prowadzi,progresywne wspomaganie ulatwia prowadzenie,no i najwazniejsze zawieszenie jest proste i trwale
Dziennik kosztów dla Daewoo Leganza
9,3
12,0
~jarekfi
Sedan 2.0 133KM 98kW
To chyba jedna ze słabostek tego auta sczególnie końcówki, łączniki stabilizatora i tuleje, ale czego można oczekiwać od auta na Polskich drogach, szczególnie nie polecam okolic Wałbrzycha!