Lista ocen Daewoo Nexia Hatchback (121) - Ergonomia

Na liście zabraknie 280 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kropi@o2.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Jest po prostu ok, podoba mi się schowana popielniczka, parę schowków, wgłębień - ale to raczej standard. Dobrze rozplanowany kokpit, sporo rzeczy jest w dźwigienkach pod palcem.
~$ebi
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Być może w środku nie jest pięknie, ale wszystko jest tam, gdzie być powinno. Może to kwestia przyzwyczajenia, ale w wielu nowych autach z "pięknymi" deskami czuję się gorzej.
~kropi
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Auto wyposażone na podstawowym poziomie, ale wstydu nie było - spory schowek, przełączniki w zasięgu paluchów, wszystko intuicyjnie obsługiwane.
~McSim
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Dwa schowki przed twarzą pasażera z przodu do tego w boczkach drzwi ale małe niestety . Bagażnik jak na hatchbacka MAŁO :( to duży minus
~Ja z wielkiejpolski
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
mi jako kierowcy jest bardzo wygodnie, pasażerowie też nie narzekają nawet na dalekich trasach (i tak ze zdrowym rozsądkiem co 150 km robię przerwy)
~Wojtek
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
to auto starej generacji - tak naprawdę klon Kadetta; od czasów tej konstrukcji wymyślono mnóstwo fajnych rzeczy, których w tym aucie po prostu nie ma
~Gordo90
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Ergonomia w tym samochodzie stoi na dobrym poziomie, poniewaz to auto konstrukcyjnie jest z lat 80. to nie ma ty zbyt wielu przyciskow.
~mixau z Gdyni
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Choć nie ma tego za wiele, to po japońsku i bez eksperymentów - wszystko na miejscu. Fotel kieorwcy po 9 latach już troche rozmiękły (ma prawo).
~Jerry
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Brak zastrzezen. Wszystko w zasiegu reki. Brak jedynie swiatelka informujacego o tym ze mam zapalone switala... denerwujace ale da sie przyzwyczaic ;)
~M&M Matur
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
przod mozna by naciagnoc na piatke ale z tylu bardzo malo miesca na nogi biorac pod uwage klase auta jest to chyba zwiazane z dlugoscia maski
Daewoo Nexia Hatchback