Lista ocen Daewoo Nexia Sedan (390)

~rubbermaid
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Wiele ze mną przeszła i żal się przesiąść na nowe Bardzo dużo modeli jeszcze jeździ i widać, że są w bardzo dobrym stanie
~TOMASZEK z ŻOR.GG-5463534
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Auto duże wygodne z dostępnością części jak z DAEWOO tak i z OPLA i to wcale niedrogich. Jest super choć to Koreańczyk to rodowód ma z ZACHODU (OPEL KADET) tyle że jest ładniejszy od kanciastego Opla.
~Piotromir
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Auto jest tanie ale hu.. warte. Jak ktoś chce auto do częstych napraw to zapraszam do kupna. Samochód szybko próchnieje, moja nexia ma 10kg szpachli jak ją kupiłem i znów wychodzi rdza. Wszystko w niej jest takie delikatne: plastiki blacha ze nie wiem. Z samochodem trzeba się delikatnie obchodzić.
~Draco
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Idealny samochód. Sprawny i nie zawodny. Jedynie pojawiające się drobne usterki mogą co najwyżej zdenerwować ale nie unieruchomią auta w szczerym polu. Przy zakupie trzeba bardzo uważać na korozje.
~gazel_pl@o2.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
samochodzik bardzo wdzięczny i niech sobie mówią co chcą ale od czasu gdy kupiłem nexie nie dam na nią i na daewoo powiedzieć złego słowa, jedyny minus to cienkie blachy i powłoka lakiernicza, no ale nie można mieć wszystkiego
~Jarek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Nexia to typowe auto rodzinne, bardzo praktyczne i niezawodne
~carlos
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
silnik v16, bardzo słaba elastyczność, właściwie poniżej 2300 obr nie przyspiesza. Od 3800 obr silnik zaczyna żyć, ładnie sie wkręca na obroty, co wywołuje powszechne zdziwienie na innych uczestnikach :-) (Silnik)
3,3
~Rust Guardian
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Tanie rozwiązanie do nauki jazdy i mechaniki. Jeśli ma się dobre opony można zostawić na zakrętach wszystkie inne Ople (ale to akurat też zależy od kierowcy :) )
~julo
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Wada - kiepskie materiały wykonczenia wnetrza ale to jest normalne w aucie za te pieniadze. Jedna usterka przez 7 lat to chyba bardzo dobrze? Tanie w utrzymaniu i dynamiczne (pod warunkiem ze jest do 3 osób) ok 11-12 do 100km/h. Jak dla mnie super.
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia Sedan
11,7
9,6
~Romi
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Nexię posiadam już od 6 lat ma przejechane 140tys/km w porównaniu z innymi moimi samochodami to kładzie je na łopatki pod względem niezawodności!!! W ciągu 6lat wydałem na naprawy około 1000zł nie mylić z przeglądami których pilnuję. W trasie pali 6l/100km. Raz na autostradzie Praskiej spaliła 5,6 średnią!!! Najszybciej jechałem nią 195km/h i to był max możliwości, chociaż fabrycznie ma 163km/h. Mam 26 lat i pedał w podłodze. Chodzi jak nowa i...
Daewoo Nexia Sedan