Lista ocen Daewoo Nexia Sedan (180) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 210 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DOHC 16V SZatan
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Dla kierowcy idealna i pasazera.Z tylu ciasno.No ale cos za cos bagaznik byczy,chyba najwiekszy w swojej klasie.
~droger@konto.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
zbyt mało miejsca z tyłu. było trzeba zmniejszyć bagaznik lub wydłuzyć całośc nadwozia tak jak np ma opel omega
~darek.czapa@wp.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
z tyłu mogłoby być więcej miejsca na nogi , szczególnie dla wysokich pasażerów , ale za to kufer jest potęga !
~lolo38
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Dla 2 osbó w daleka podróż świetny samochód ale więcej pasażerów wymaga przesunięcia foteli ponieważ z tyłu brakuje miejsca.
~grog@franciszkanska.zabrze.net.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
z przodu miejsca pod dostatkiem, gorzej z tylu - malo miejsca na nogi, przy trzech osobach na tylnej kanapie robi sie ciasno
~skbart@poczta.fm
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Z tyłu troche mało miejsca dla pasażerów na nogi, ale ja jestem zawsze kierowcą i nie jest to mój problem. Bardzo duży bagażnik.
~xxx@xxx.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Duzo miejsca,bardzo wygodne fotele. Potezny bagaznik sprawia ze nic nie trzeba ukloadac.Wrzucamy manatki i wyjezdzamy na wakacje.
~Krzysiek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Wielką zaletą sedana jest dostatecznie duża przestrzeń w środku aby poczuć się przyjemnie i komfortowo.
~Grosio
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Każdy pasażer, który ze mną jechał twierdzi że jest dosyć wygodnie. Mi samemu także wygodnie się jeździ
~gazel_pl@o2.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
nic dodać nic ująć, no może z tyłu troszkę brakuje na nogi miejsca gdy się jedzie w 5 osób
Daewoo Nexia Sedan