Lista ocen Daewoo Nexia Sedan (180) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 210 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Z przodu Ok. Z tyłu stosunkowo mało miejsca. bagażnik jest tak wielki, że można zapakować wszystko. tapicerka foteli kiepska, lubi sie przecierać. poz tym ok
~TOMASZEK z ŻOR.GG-5463534
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Z przodu nawet sporo ale z tyłu jest ciasno (2) osoby,lecz wygodnie a kufer-jest super szkoda że nie rozkładają się siedzenia w sedanie.
~Łukasz
Sedan 1.5 107KM 79kW
ja osobiscie posiadam 3 - drzwiowa wersjie i miejsca nie ma za duzo, osoby z przodu nie będa narzekac ale ci z tyłu juz tak, w sedanie jest duzo lepiej
~lui
Sedan 1.5i 75KM 55kW
ok jestem wysoki pasarzerowie troszke za malo miejsca na nogi ale sa gorsze egzemplarze aut i terz sie mieszcza w naszym modelu morzna wytrzymac
~jacek-k@poczta.wp.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
można się wyciągnąć na przednim fotelu! bagażnik duży - po zamontowaniu dużej butli na gaz nadal mieści się sporo bagaży (np. wózek dziecięcy - bez problemu)
~ppor@netpc.gda.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
z przodu bardzo dobrze ale z tyłu na nogi mogli wygospodarować troszkę więcej. Podróż w 2 osoby idealnie w 4 dobrze ale w 5 to chyba z dzieckiem.
~Rust Guardian
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Kierowca nie narzeka, pasażer obok również. Jeżeli z tyłu siedzą dzieci, albo niezbyt wielcy ludzie, to wszyscy się pomieszczą.
~Rafał W-wa
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Ja mam 185 wzrostu i za kierownicą oraz obok jest ok ale pasażer za mną ma raczej nie za ciekawie jeśli jest mojego wzrostu :)
~ad.kubas@gmail.com
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Brak podlokietnika kierowcy to jedyny mankament. podlokietnik z tylu to duzy plus jak rowniez po jego rozlozeniu rekaw na narty.
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia Sedan
11,7
9,6
~ardian12345
Sedan 1.5i 75KM 55kW
malo miejsca z tylu na kolana dla osob powyzej 1,80, nad glowami jest sporo miejsca, fotele sa miekkie i nie wygodne
Daewoo Nexia Sedan