Lista ocen Daewoo Nexia Sedan (180) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 210 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piciek05
Sedan 1.5i 75KM 55kW
przestrzen dla kierowcy jest wystarczająco wygodna, siedzi sie wygodnie i podczas długich podrózy nie odczywa sie zmeczenia , pasażer z boku tez ma nawet wystarczająco przestrzeni zeby znaleść sobie wygodną pozycję , kłopot mogą miec pasarzerowie na tylnich siedzeniach bo przy optymalnie podsunietych siedzeniach przednich z tyłu zostaje miejsca nie wiele a jesli usiadł by ktoś wysoki na dłuższą podróż to mozna sie zmęczyć
~Grzegorz
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Nawet bardzo wysoki kierowca nie bedzie narzekal. Mam ponad 1.9m i fotel nie jest odsuniety do konca. Wygodnie podparcie na prawa noge w postaci konsoli srodkowej. Pasazer z przodu ma gorzej. Miejsca jest mniej i bardzo przeszkadza polka dokladnie na wysokosci kolan. Z tylu na szerokosc jest ok, nawet w 3 osoby jest w miare wygodnie. Jesli chodzi o miejsc na nogi to ani malo ani duzo: ujdzie.
~paweł 48
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Nie rozumiem . Obserwując auto na zewnątrz to wydaje się ze to jest krowa ale jak to mówią pozory mylą . Jako kierowca troche narzekam bo jest troche za wąsko a co pasażerów z tylu to gdy dwie osoby chca naprawde wygodnie podróżować co wiąże się z przesunięciem foteli to z tyłu katastrofa . Miejsca tyle co w seicento ( dosłownie sam sprawdzałem )
~rubbermaid
Sedan 1.5i 75KM 55kW
rewelacyjny bagażnik w żadnym z modli u konkurencji w tej klasie nie ma takiego belki na dach i bagażnik wytrzymały wszelki próby obciążenia bez śladów (bo np w seicento wgniotłem dach) powycierała się tapicerka fotela kierowcy fotel kierowcy skrzypi niemiłosiernie, bo nie mam czasu go czymś wypryskać w środku
~kropi@interia.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Bez rewelacji, ale w końcu to tylko kompakt. W Lanosie jest leiej, ale za to ma mniejszy bagażnik. Tutaj wydaje mi się że osiągnięto optymalne ułożenie dla rodziny z dziećmi - wyżsi dorośli z tyłu mogą narzekać, jesli z prrzodu usiądą osoby słusznego wzrostu. Gdy proadzi żona to nawet wolę siedzieć z tyłu ;-)
~Tomek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Dla kierowcy jest ok. Najgorzej ma osoba za kierowcą, nie ma mowy o komforcie, ale da się wytrzymać - warunek do 170cm wzrostu. Ja odsuwam fotel do przedostatniego ząbka do tyłu... Jeśli kierowca jest hmmm mniejszy to komfort pasażera za nim niepomiernie wzrasta i wtedy nawet 180-190 cm się zmieści...ale bez wygody.
~JULO
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Z przodu b.dobrze, ale z tyłu już przeciętnie. Jeśli z przodu siądzie ktos taki jak ja 187cm wzrostu to praktycznie za mną moze siedzieć tylko dziecko. Fotel mam daleko odsunięty, chodz nie do konca. Jesli z przodu siedzą osoby ok 170-175cm to z tyłu już jest w miare dobrze. Chodzi o miejsce na kolana :D
~qstn84@gmail.com
Sedan 1.5i 75KM 55kW
z przodu bardzo dużo miejsca ( mam 185cm wzrostu i dla osób wyższych też nie powinno być problemu) z tyłu? MASAKRA...za mną osoba ok175 ma już problemy spore. Bagażnik? SUPER!! mam zamontowaną butle na LPG 60l i ponad połowa bagażnika nadal pozostaje do mojej dyspozycji.
~Kaly
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Przestrzeni na przednich fotelach jest wystarczajaco. Miekko i w miare wygodnie - 350 kilometrowe wycieczki nie lamia kregoslupa... Z tylu tez jest wystarczajaco miejsca, chyba, ze na przednim fotelu usiadzie "wieksza" osoba i odsuniemy bardzo do tylu fotel.
~Adasicek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
kierowca ma sporo miejsca. pasażerowie niestety mniej... niefortunnie umiejscowiona półka (schowek) na wysokości kolan. z tylu czasem troszke brakuje miejsca, ale tylko troszke... wielki plus za bagaznik!!! minus za brak skladanych tylnych siedzen.
Daewoo Nexia Sedan