Lista ocen Daewoo Nexia Sedan (166) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 224 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kermit The Frog
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Bardzo, bardzo, bardzo sprawne ogrzewanie. Jedyny mankament to nieznaczny hałas. Sprawne ogrzewanie tylnej szyby.
~grzegorz
Sedan 1.5i 75KM 55kW
przewietrzanie może być nawiem chłodnego powietrza na przyzwoitym poziomie gorzej z cieplym zanikło po 100 tys. km
~grog@franciszkanska.zabrze.net.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Bardzo szybko rozgrzewa wnetrze samochodu w zimie, minusem sa dostajace sie do wnetrza samochodu przez nawiewy liscie i kurz
~jkocol@garinet.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Nie mam klimatyzacji, otwarcie tylnych okien powoduje powstanie nieprzyjemnych drgań przepływającego powietrza
~qstn84@gmail.com
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Nie jest to rewelacja. Dość często zaparowane wszystkie szyby za pierwszym rzędem siedzeń
~MM
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Zimą nagrzewa się bardzo szybko. W lecie nawet po krótkiej jeździe wysiadam cały mokry.
~kombayn
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Bardzo dobrze się nagrzewa i nawiewy też są przyzwoite. Nie mam problemów z zaparowanymi szybami.
~marcin.adamczyk@vp.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
silna i cicha dmuchawa ( a jeździłem służbowymi markowymi), w zimie trochę późno sie rozgrzewa kabina
~TOMASZEK z ŻOR.GG-5463534
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Latem za ciepło ,zimą za zimno,oraz szyby mają tendencje do parowania .Cóż Polakowi ciężko dogodzić.
~Andrzej Nexia GL 98
Sedan 1.5i 75KM 55kW
po instalacji lpg troszkę wolniej się rozgrzewa, latem otwierać okna trzeba, ale jest oik
Daewoo Nexia Sedan