Lista ocen Daewoo Nubira I Hatchback (25) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tadiwo@interia.pl
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Oprócz tego co robiłem wcześniej, spaliły mi się żarówki,zepsuł zamek drzwi przednich lewych ( nie otworzył się od środka, elektryczna szyba od kierowcy, z racji częstego podnoszenia i opuszczania,żeby wyjść z auta,też zaczeła powoli chodzić.Wymieniłem w końcu zamek,wymieniłem szczę ki klocki hamulcowe linkę ręcznego i tak zaczęła po jakimś czasie linka skrzypieć i klocki ocierać.Wymieniłem akumulator,sprzęgło, rozrząd, paski oleje itd,...
~naczelnik
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
W przeciągu 3,5 roku używania nawalił jedynie silnik krokowy (jego czyszczenie to koszt 50 zł) oraz jakiś tam czujnik, który odpowiadał za to, że zimny silnik czasem nie odpalał (koszt zakupu tego czujnika to 70 zł). Trudne do uwierzenia, ale nie dołożyłem nawet złotówki więcej poza tymi wspomnianymi wydatkami.
~gw82
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
do autka w sumie nie mozna sie przyczepic migajace podswietlenie tablicy czy zacinajacy sie centralny to niewiele w autku kyore ma juz 12 lat
~dawidoo
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
no z elektroniką jest słabiutko poszedł imobilaizer, czujnik poduszki sądy ze 4 lub 5 lambdy oczywiście i takie tam jak zamek centralny czy szyby
~jaś nubira
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Zawieszenie ,elektryka zbyt marnej jakości.węże gumowe w połączeniu odpowietrzania´´odma´´ to ciasto nie guma!!
~barakuda
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
nigdy nie miałem poważnego kłopotu . Po 7 latach , zimą zaczynają zamarzać klamki ( szczególnie przód) i centralny zamek.
~rzemek
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
W tej chwili tylko rozrusznik powiedział stop, była też przygoda z szybami bo przewodzik w drzwiach się urwał
~tomek
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
nie moge narzekac , czworka z plusem, nie zawodzi, poza zawieszeniem ktore nie lubi polskich dziur
~yellow6
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
W zasadzie nic nie szwankuje. Wymieniam tylko rzeczy eksploatacyjne. Przy LPG uwaga na pompę paliwa!

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~karina@chopin.edu.pl
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Bez zarzutu. Trochę słabo mocowane plastiki (np obudowa skrzyni, boczki przy fotelach) - czasem odpadają
Daewoo Nubira I Hatchback