Lista ocen Daewoo Nubira I Hatchback (24) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Khaal
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Wydajność jest OK, ale automatyczna klima zawodzi - nie potrafi utrzymać temperatury. Czujnik temp. nagrzewa sie od czegoś i w efekcie zimą na dłuższej trasie żeby nie zmarznąć muszę podciągać co kwadrans temp w górę w efekcie po trzch godzinach na wyświetlaczu mam 33 stopnie !!! Dajcie znać, jak macie pomysł jak temu zaradzić (poza zmianą samochodu oczywiście :-) - na to sam wpadłem) W serwisie tylko wzruszyli ramionami :-(.
~tadiwo@interia.pl
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
W moim przypadku porażka.Padła rurka klimy-gaz uciekł- zrobiłem ,padła sprężarka- już miałem dośc tego auta- nie miałem klimy.szyby parowały- mało powiedziane (lało się z nich), a w zimie jeszcze to marzło - koszmar. Grzała się długo, jak większość aut na gaz ( tylko znowu BMW - szybciej się grzeje).Żadne z pozostałych aut nie ma zaparowanych szyb -chociaż bez klimy
~gw82
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
radzi sobie dobrze w zimie w porownaniu np do fiata sieny czy skody fabii znacznie lepsze tylko wentylator na 4 przelozeniu strasznie chalasuje
~yellow6
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Zimó w 4 osoby szyby trochę parują. Nawiewy nie potrafią rozmrozić całkowicie szyb. Latem OK. Przydała by się klima. Wersja 5d więc zimą racej ciepło.
~Sushi
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
podczas deszczowej pogody szyby parują i żadne kombinacje nawiewu nie pomagają ;(, poza tym ok
~rzemek
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Potrafi szybko zaparować a potem widać tylko przez przednią szybę
~tomek
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
grzeje jak szalona, o ustawieniu temperatury mozna pomarzyc, wentylacja slaba
~Dariusz
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
bardzo dobre ogrzewanie a i w lecie w czasie jazdy nie jest zle (brak klimy)
~karina@chopin.edu.pl
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
brakuje mi tylko kombinacji nawiewu szyba przednia+pasażer. Poza tym OK.
~Paweł K
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Bardzo szybko nagrzewa się w zimie.
Daewoo Nubira I Hatchback