Oceny Daewoo Nubira I Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999

Najnowsze oceny Daewoo Nubira I Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999

4,1
~skorpion
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Jezdze nubira juz 5 lat i jest to bardzo fajne autko.faktycznie zawieszenie przednie jest troche slabe...czesta wymiana tuleji metalowo-gumowych wahaczy ale jest to bardzo tani koszt....20 zl szt. oryginalna + robocizna.4 sztuki z wymiana kosztowalo mnie 250 zl.moze i czesto trzeba wymieniac ale nie jest to drogie .tlumik koncowy slaby ale zalozylem ultera i mam spokoj:)slaby hamulec reczny ale tragedii nie ma.ogrzewanie troche za...
2,8
~tadiwo@interia.pl
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Złom !!! Kupa szmelcu, którego nigdy nie byłem pewien. Bałem się jeżdzić tym padalcem 20 km od domu.Cieszę się ,że sprzedałem.Jak czytam ,te pochlebne opinie, to sam nie wiem, czy ja miałem pecha??Kupiłem tego gruchota z myślą ,że porobię trochę przy nim, odpicuje i będę jeżdził.Pierwsza część się zgodziła - robiłem na okrągło,a jeżdziłem BMW E 30 z 90 roku. Nie oddał bym tej BM-ki za dziesięć takich trupów.Mam też matiza, w miarę...
3,6
~adamusw
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Problemy z ręcznym, które mogą okazać się bardzo kosztowne jeżeli do wymiany są tarcze kotwiczne ( razem ze szczękami 1000zł). Silnik żwawy ale korba lubi wyjść bokiem. Niestety te dwie usterki spotkały moje auto i byłem zmuszony oddać je na złom.
~InTerLuk
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Silnik 2.0 16V w krótkim nadwoziu świetnie sobie radzi, super dynamika. W aucie czuję się bardzo bezpiecznie i wewnątrz wydaje się przestronne. Auto mam już 3 lata przez ten czas nic powaznego się nie stało. Klasyczne drobiazgi w zawieszeniu tj. łącznik stabilizatora i teraz końcówki drążków, no i hamulec ręczny. Reszta super :-) Lubię swoją Nubirkę
3,7
~AL
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
To mój piąty samochód. Wczesniej miałem tylko niemieckie. Nubira to praktyczne, niezawodne i zaskakująco szybkie auto. Główna wada to małe koła i zawieszenie trochę za mało odporne na polskie drogi. Ale to nie jest auto terenowe. "Polityczne" kłopoty firmy zbiły ceny na auta używane i myślę że ceny są naprawdę okazyjne.
~karina@chopin.edu.pl
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Oprócz zawieszenia przedniego - między 4 a 5. Tania w eksploatacji, niezawodna, szybka, komfortowa, pojemna, przestronna, ekonomiczna, ładna linia nadwozia, świetny skręt i wspomaganie, bardzo "czuła" na kierowcę, duża, niedroga jak na opcję (CDX - wszystkie możliwe bajery) w stosunku do innych samochodów. Jak dla drobnej kobiety -świetna!!! Nie zamieniłabym, polecam wszystkim (no może nie kobietom, które mają problemy z prowadzeniem...

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pi-o
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Fajny samochód, duży, wygodny, świetny silnik daje sporą przyjemność z jazdy. Wygodny, podróże nie męczą, a przy tym niezawodzi
3,5
~michu1975@vp.pl
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
auto użytkujemy z żoną od 1.5 r, kupilśmy je za 6tys zł. Da się jeżdzić, W razie napraw części są stosunkowo tanie, my włożyliśmy ok. 1.5tys zł. +gaz 1.7 tyś zł.
~609053678
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
Samochód zadbany IIwlaściciel najpierw rządowy(UW) bezwypadkowy 1Air bag ABS, 6 glosników, radio, immobilaiser, c.zamek, alufelgi
~Mateusz
Hatchback 2.0 16V 133KM 98kW
piecio drzwiowa wersja na ladnych alufelgach z mocnym 2 litrowym motorem !! dla mnie mlodego czlowieka fantastyczne auto :) !!
Daewoo Nubira I Hatchback