Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi (119) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 125 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~San
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Psuje się nad wyraz często; a to zawieszenie, a to tarcze hamulcowe, a to jakieś duperele. Nie sposób za tym nadążyć.
~nazar bialystok
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
pojemny bagaznik lecz ograniczony-oslony amortyzatorow, samochod ogolnie funkcjonalny to pracy i na dlugie wycieczki
~paweł
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
w pierwszym tygodniu użytkowania odpadło mi lusterko, zepsuło się radio, problemy z zapłonem, o elektronice nie wspomnę
~NOWY
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
"sreberka" obłażą z klamek wewnętrznycz (wymiana w ramach gwarancji- ale nie bez problemów-trzeba tygodniami prosić ,czekać)
~micsia
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Z elektyrką problemów większych nie miałem, jedynie co mnie trapio to raz w roku wymiana sworzni.
~jami22
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
ciągle coś... właściwe jak przejżałem faktury było tego o dużo za dużo, czujniki ABS,
~Mario
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
dluuuugo by wymieniac, przerozne rzeczy, nic mnie juz raczej nie zaskoczy,po szczegoly do innyh ocen
~rosalon
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
poza łuszczącymi się klamkami wewnętrznyni drzwi,awarią silniczka krokowego i naprawami zawieszenia jest ok.
~sadec1@tlen.pl
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jakieś głupoty typu klamka wewnętrzna obłaząca z chromu,pęknięty zaczep jakiegoś wewnętrznego plastiku itp

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jaca
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Daje 5 ponieważ nigdy nie stanął w trasie ,a o to chyba chodzi w samochodach aby dowiozły do celu.
Daewoo Nubira I Kombi