Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi (119) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 125 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Weteran szos
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Juz był tyle razy reperowany, że żgać mi sie chce! Zawieszenie do bani, wymiana wachaczy praktycznie co 2 przeglądy( nie zapomnijcie o nakładkach na wachacze bo bedzie walić podwozie), zwalony zapłon, częste przepalanie się wskaźników i podświetleń.
~rottor@op.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
ludzie !!!170.000 km. przebiegu i tylko przeglądy, oraz od czasu do czasu jakieś drobiazgi w zawieszeniu (tulejka, łącznik itp) jakieś klocki ham, pasek, świeczka filtr itp, jak w innych wózkach. ZERO AWARII.
~GIACOMMO
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
ELEKTRYCZNA SZYBA SIĘ ZEPSUŁA ZERWAŁO SIĘ WSZYSTKO WSZYSTKIE ELEMENTY DO WYMIANY-KOSZT OK. 300 PLN( TANIEJ BEDZIE ZNALEZC NOWE DRZWI :D) ORAZ CENTRALNY PRZY MROZIE W PRZEDNICH DRZWIACH NIE OTWIERA DRZWI.
~jacol
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Zrobiłem nią 20.000 i nic, poza wspomnianą naprawą skrzyni. Oczywiście koszty eksploatacji - oleje, paski, klocki itp., no i to cholerne zawieszenie.
~CDX
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Miałem wielokrotnie problemy z odpaleniem silnika. Popsuty mam silnik tylnej wycieraczki. Podświetlenie sterowania nadmuchem lubi się wyłącza. Trzeba pstryknąć w to ustrojstwo i wtedy się zapala.
~frank8@poczta.fm
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
jak na razie bez uwag, choć jedyną, jak do tej pory, "dolegliwością" są przednie nadkola, które przy temp. poniżej -5, na nierównościach ocierają o obudowę amotyzatorów, po rozgrzaniu wszystko OK
~Martinello
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Jak na taki stary samochód jest rewelacja. Poza tym, że w zimie zamarzają zamki i powoli zacierają się mechanizmy opuszczania szyb (powoli chodzą) nic się nie psuje.
~UżytkownikAC
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Raz miałem problem z silniczkiem krokowym. Skakała mi wskazówka obrotomierza, albo silnik gasł na wolnych obrotach. 30 minutowa wizyta w ASO na zawsze problem rozwiązała.
~Artur
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Kupiłem to auto jako używane, z przbiegiem 55000km(teraz mam 90000km) i poza zamarzniętym podczas mrozu centralnym zamkiem w przednich drzwiach nie działo się absolutnie nic!!!.
~Vahanara
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Trzeszczące boczki, rozchodząca się tapicerka na boczkach, w II obłażące klamki z pozłotki, zamarzające zamki w drzwiach to norma. Reszta do przyjęcia jak w każym aucie..
Daewoo Nubira I Kombi