Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi (119) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 125 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adek
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
zawieszenie - elementy metalowo-gumowe i łaczniki stabilizatora, w dwulitrówce częste problemy z hamulcem postojowym (regulacja siły hamowania i zapiekające się linki)
~KAG
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
jeżdżę od 3 lat i uważam że jest to samochód BEZAWARYJNY wymaga jednak podstawowej kultury technicznej w codziennym użytkowaniu- jak zresztą każdy pojazd mechaniczny
~Jacek
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Jak juz powiedzialem samochod ma swoje lata. Ma prawo siadac oswietlenie i drobna elektronika. Nia ma tragedii bo wszystko latwo samemu wymienić !!
~nub28@op.pl
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
skrzypi nieraz coś w zawieszeniu, najczęściej kiepskiej jakości tuleje gumowe lub stabilizatory polecam oryginały lub zamienniki niemieckie
~ricz sp2
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
po 8 latach zacięcie linki hamulca ręcznego mycie samochoduz uwagi na brak czasu tylko deszczem nubirka choć mam garaż latem i zimą stoi pod chmurką
~automaniak70
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Przez dwa lata użytkowania przeze mnie samochodu i 50 tys przejechanych kilometrów ani razu nie wkurzył mnie żaden psujący się drobiazg.
~barol
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
dosłownie wszystko się psuje, zaczynając od układu kierowniczego a kończąc na przyciskach z elektrycznych szyb bądź linkach do baku i bagażnika
~gregor
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
sporo drobnych awarii,a to elektryka a to zawieszenie stuka,jest bardzo delikatne jak na nasze drogi i niektore elementy czesto sie wybijaja
~jamp@go2.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Jak na tą klasę 4+. Żadna z posiadanych przeze mnie NUBIR mnie nie zawiodła. Metalizowane klamki w II to wypadek przy pracy. Mogli dać metalowe.
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira I Kombi
7,9
11,1
~Pit
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Niepodlaczony wskaznik temp. silnika (polski montaz) - nie zauwazylem przy odbiorze, maly swierszcz w drzwiach na wiekszych wybojach (czepiam sie...)
Daewoo Nubira I Kombi