Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999 (61) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Kupiłem to auto jako używane, z przbiegiem 55000km(teraz mam 90000km) i poza zamarzniętym podczas mrozu centralnym zamkiem w przednich drzwiach nie działo się absolutnie nic!!!.
~adek
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
zawieszenie - elementy metalowo-gumowe i łaczniki stabilizatora, w dwulitrówce częste problemy z hamulcem postojowym (regulacja siły hamowania i zapiekające się linki)
~Jacek
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Jak juz powiedzialem samochod ma swoje lata. Ma prawo siadac oswietlenie i drobna elektronika. Nia ma tragedii bo wszystko latwo samemu wymienić !!
~gregor
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
sporo drobnych awarii,a to elektryka a to zawieszenie stuka,jest bardzo delikatne jak na nasze drogi i niektore elementy czesto sie wybijaja
~jamp@go2.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Jak na tą klasę 4+. Żadna z posiadanych przeze mnie NUBIR mnie nie zawiodła. Metalizowane klamki w II to wypadek przy pracy. Mogli dać metalowe.
~Pit
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Niepodlaczony wskaznik temp. silnika (polski montaz) - nie zauwazylem przy odbiorze, maly swierszcz w drzwiach na wiekszych wybojach (czepiam sie...)
~sp9lwh@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
W pierwszym miesiącu była co chwilę w serwisie z powodu drobnostek. Lakier i szyby słabe mechanicznie - poniżej krytyki. Gorsze od maluchów, polonezów itp
~Stuchcio stuchcio@poczta.fm
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Jak nie walony, zajezdrzony, ani nie z 10 reki... to nie powinno byc problemow... Smarowac zamki wymieniac zarowki i jezdzic
~zadowolony z Nutrii II 2.0
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Wykończenie itp. całkiem spoko. Złazi tylko chrom z klamek wewnątrz. Elementy tapicerki dobrze spasowane, nie stukają, nie pukają.

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Radas
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Z silnikiem nic sie nie dzieje, zawieszczenie nienajlepsze (tulejki, laczniki stab.), ale naprawy sa tanie, nawet smiesznie tanie :)
Daewoo Nubira I Kombi