Lista ocen Daewoo Nubira I Sedan (137) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 233 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rnest
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
głównie niedomagania zawieszenia, zbyt często trzeba doń zaglądać bo stuka, wymienić jakąś końcówkę, tulejkę itp... Na osłodę - jest tanio i zawsze jest nowe ;)
~czar
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
trwałośc zawieszenia tragiczna . znajomy od przeglądów nie dał mi pieczątki , bo powiedział że się zabiję . Ile włożyłem forsy w to auto to historia
~Mirek/Ania , lapoty@op.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
psują się te drobiazgi...szyby elektryczne coś się ciężko domykają, jakieś kabelki się spiekły i cały czas przeciw mgielne się świecą...
~rule
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
diodki podswietlajace pokretla nawiewu mi sie przepalily po 6 latach, raz padl silownik od drzwi - centralny - jak na 7 lat to chyba dobry wynik??
~Lanfaust
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
do tej pory wymieniłem bendix, drążek, rozrząd, łożysko w tylnim prawym kole i hamulce. to raczej nie jest dużo. a raz rozkodowały mi się kluczyki
~Tadzik & spółka hihi
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
przyznam ze mam juz te 170.000km i naprwde nic nie wymienialem oprocz zeczy eksploatacyjnych i to jest jedno z aut "szczesliwych" (odpukac)
~wystarczy sie przejechac... :)
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
porownujac do aut typu 206, 307, megane czy laguna awaryjnosc nubiry jest mala, a jesli juz jest to sa to drobne sprawy, szybko usuwalne
~yanktonai
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Przeciętnie na 30kkm trzeba robić coś w zawieszeniu (tuleje, stabilizator itp.), po zimie zacina się prawa przednia szyba, zepsuł się zegarek
~wróbel
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
tyleje wachaczy i koncówki drążków- wymiana co 30 tys. ale to szczegół(polskie drogi), najlepiej wymienić na oplowskie sa 4 x droższe ale zdja egzamin

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dodobird@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
silnik nugdy nie uległ najmniejszej awarii, za to zawieszenie to jakaś farsa, ma się wrażenie, że tego samochodu nie testowano przed wprowadzeniem do produkcji
Daewoo Nubira I Sedan