Ocena kierowcy - Daewoo Nubira I Sedan

Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1999
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Daewoo Nubira I Sedan 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999 - Oceń swoje auto
do tego dobrze jeszcze bym plusik dorzucil :). czyli na moje 4+ :). Gadanie ze koreanskie sa do d... to tylko mit sam sie przekonalem i mimo ze stac mnie na lepsze auto to jeszcze sobie pojezdze moja nubira jakies 2 lata, mam ja od nowosci i podoba mi sie. Nastepne bedzie S60... skok w wyzsza pulke hehe ;)
Silnik tego samochodu to jego najwieksza zaleta, swietnie chodzi i niezle ciagnie to nie lekkie przeciez auto
w miare precyzyjna, czasami wsteczny haczy, ale ogolnie ok.
szalu nie ma troche za miekkie zawieszenie i troche nie przecyzyjny uklad kierowniczy, ale spokojnie do przyzwyczajenia sie, z to komfort jazdy rewelacyjny, calkiem niezle trzyma sie drogi, o ile sie dba o to auto, a czescie do zawieszenia to jest starszna taniocha... :)
Widocznosc super, szczegolnie boczne lusterka sa wielkie :) i wszystko w nich widac :D.
wszystko pod reka i bez zbednych fajerwerkow jest ok.
czasami trzeba wspomagac sie klima jak paruje szyba, ogolenie to niezle sie nagrzewa w zime i dobrze chlodzi latem... Mam jeszcze honde civic z 99 r. w porownaniu z tym autem to wentylacja w nubirze jest cudem techniki ;)
wiecej miejsca nie potrzeba. Nikt nie zderza sie lokciami jest wygodnie iduzo przestrzeni :)
Nie jest najciszej... w sumie tak do 130 jest nie najgorzej ale pozniej to glosno sie robi... ale w koncu to zgodnie z przepisami powinno sie jezdzic... albo radyjko glosniej ;)
nie najgorzej. wkocu troche tych koni tam jest a wiadomo dobry kon to musi zjesc zeby pojechac :P
Cena, wyposazenie i komfort super. Za ta cene nic innego bym nie kupil... W sumie nawet teraz po kilku latach jest to auto warte ok 13-14 tyś. jakbym mial tyle do wydania to bym sie nie zastanawial, za ta cene to mozna kupic "pospawanego" 12 letniego golfa z kijowym wyposazeniem, albo 15 letnie BMW jeszcze bardziej pospawane i z czesciami zamiennymi za tyle ze lepiej zezlomowac gruchota i chodzic na piechote :D.
Psuja sie drobiazki... okleina klamek wewnatrz odchodziale czy to mozna nazwac usterko??... zima linka recznego zamarza z latwo, no i zawieszenia a dokladnie laczniki stabiliztora z 5 juz wyjezdzilem, ale przy cenie jednego ok 25 zł to moje sie psuc ;). Raz wymienione wachasz, w sumie mozna bylo same tuleje, ale jak juz naprawiac to porzadnie :).
W tej materi calowicie bezawaryjne auto... wszystko dzila ok (opukac) ;)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 133KM 98kW [l/100km]

8,7