Ocena kierowcy - Daewoo Nubira II Kombi

stanleypo, 13 lat temu
Silnik 1.6 i 106KM 78kW
Rok produkcji 2000
Daewoo Nubira II Kombi 1.6 i 106KM 78kW 1999-2004 - Oceń swoje auto
Karoseria : lakier mam bardzo ładny i nadal trzyma \" świerzość\" do tego nie widać nigdzie ognisk rdzy, korozji jak na jazdę po wawie gdzie sypia zimą tej chemi tyle że asfalt zaaraz znika to karoseria moja trzyma się dobrze.
ogólnie ocenia dobrze.... rodzinne wyjazdy za miasto tym samochodem to przyjemność.
pracuje równo, wystarczająco elastyczne może zaz małe przyspieszenie , nie jest to dynamiczne auto. ale na pocieszenie zawsze powtarzam że jeżdżę ciężoarówką a jak na nią jest naprawdę dobrze.
bez zarzutów, doskonale lekko trafnie i do przodu i do tyłu, wsteczny wchodzi bez problemu.
zawieszenie , wahacze, złączki stabiliztora są kiepskie... trzeba napracować się by zdobyć to w dobrej jakości ja osobiście w wahaczach z przodu wstawiłem tuleje z audi bo orginalne 10 tys km niewytrzymywały. teraz jest ok, poprawa jazdy OGROMNA!!!
widoczność do przodu i tyłu mam dobrą, przyczepić się można do słópków bocznych k\\tóre dosyć bardzo ograniczają widocznośc przy skrętach. lusterka boczne i wsteczne ok. widać wszystko ładnie.
krótko mówiąc dobra. przełączniki świateł , kierunkowskazów, wycieraczek radio, nawiewy regulacja temperatury... wszystko pod ręką nie trzeba gimnastykowac sie by coś włączyc lub wyłączyć.
wentylacja dobra. układ wewnętrzny dobry. nawiewy/ podział nawiewów dobry (szyba przednia, boczne, nogi itp) siła dmuchania odpowiednia na poszczególnych biegach jednak silniczek nawiewy 3 i 4 już dosyc głośno pracuje. klimatyzacja pracuje dobrze i chłodzi latem naprawdę dobrze.
przestrzeni z przodu jak i z tyłu jest dużo mieszczą się rośli pasażerowie. szeroki zazkres regulowania foteli przednich pozwala na dopasowanie sie dla kompletu pasażerów w sposób optymalny dla wszystkich.... daleka droga nie będzie uciążliwa.
wyciszenie nie jest złe na ten rocznik i dużo zależy od od \"formy samochodu\" jak była by kategoria wyciszenie auta 10 letniego to dałbym maksymalną oceenę. patrząc i oceniając ogólnie to przeciętnie to wygląda w moim egzęplarzu nubirki z dużym wskazaniem na ocene dobrą.
zużycie paliwa jest w nolrmie. jeżdzę dużo około 100 dziennie i to połowa po Warszawie LPG mieśi mi się w granicach 10 l. jestem kierowca jeżdżącym...odpowiedzialnie, nie dusze ile fabryka dała nie ruszam nadzwyczaj mocno. na trasach dalszych to poniżej 9 spada zużycie lpg.
cena rewelacyjne w stosunku do tego co auto oferuje.
jak o karzdą bryczke trzaba dbac i na czas wymieniacz wszystko. z tym zaawieszeniem niałem dosyć zabawy, silnik niezawodzi, elektryka co jakiś czas do \"poprawy\" styki już zawodzą w tym wieku.
poważnych usterek nie miałem.
Daewoo Nubira II Kombi