Oceny Daewoo Nubira II Kombi 1.6 i 106KM 78kW 1999-2004

Najnowsze oceny Daewoo Nubira II Kombi 1.6 i 106KM 78kW 1999-2004

3,7
~mt-poland@wp.pl
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
W sumie po pięciu latach można powiedzieć "nie najgorzej " . Najgorszy w tym wszystkim jest serwis fabryczny (Wrocław) wykazujący się ignorancją i bezczelnością w wyłudzaniu od klienta pieniędzy. Gdyby nie to,że znam się trochę na tej pracy to wyciągnęliby niezłe sumki za wyimaginowane naprawy. A auto w sumie bez więkkszych awarii: najpoważniejsze naprawy to : 1. Wymiana łożyska oporowego podczas której okazało się ,że należy wymienić tarczę...
~Marti
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Na wstepie należy zaznaczyć, że auto jako nowe kosztowało niewiele ponad połowę kwoty, jaką trzeba było wydać na auta konkurencji (no Opel Vectra B), a teraz po 15 latach róznica jest może 1000 zł... (a cześci mechaniczne w 80% te same !) Wiec jeżeli uświadomimy sobie co za tę małą kwotę potrzymaliśmy, to zmienia się nieco nasz pogląd.
~grzesliz@op.pl
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
gdyby zderzyć to co oferuje ten samochód w relacji do ceny na giełdach to można by powiedzieć że jest to auto wręcz doskonałe na tle konkurencji w podobnej cenie. Samochód jest bezawaryjny wbrew opinii wyrabianej przez ludzi którzy nigdy nie mieli jakiego kolwiek koreańczyka. Można podsumować że to bardzo wygodne, nieźle wyciszone, bezawaryjne auto o dobrych osiągach.
4,1
~lmazu@wp.pl
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
szkoda że nie ma diesla,przednie zawieszenie do przekonstruowania,tak OK! nie drogie przeglądy, w tej cenie i przy tej bezawaryjności kupilbym jeszcze raz ! polecm na przeglądy PP Ziel.Góra ! nigdy NIE Poznań !przy benzynie za dużo pali !
2,5
~nienawidzetegoauta
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Beznadziejny wielki kloc. Sprzedałem go za czapkę śliwek i myślę, że to był dobry interes.
~stanleypo
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
ogólnie ocenia dobrze.... rodzinne wyjazdy za miasto tym samochodem to przyjemność.
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira II Kombi 1.6 i 106KM 78kW
8,9
~Marcinoko
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
auto tanie niezle wyglada dobrze wyposazone czesci tez nie drogie puki co deawoo jmuz nie istnieje ja osobiscie auta tego wiecej bm nie kupil
3,7
~CLE
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Tani samochód do wożenia familii. Naprawy niedrogie i relatywnie prost. Bardzo dobre właściwości transportowe. Ma minusy, ale nich one nie przesłaniają plusów!
4,1
~krzyś-mś
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
polecam wszystkim wygodniutkie bardzo dobry w trasę przy 80-90 spalanie poniżej 6l
~bogdan
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
jestem zadowolony tylko żałuję że tak póżno kupiłem Daewoo.Wbrew opiniom jest to dobre auto.
Daewoo Nubira II Kombi