Lista ocen Daewoo Nubira II Sedan (29) - Całokształt

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Sedan 2.0 i 16V CDX 126KM 93kW
Auto jest w mojej rodzinie już 2,5 roku i do tej pory sprawuje się idealnie :) Po zakupie zostały wymienione podstawowe elementy eksploatacyjne ( m.in. rozrząd kompletny z pompą wody, filtry, płyny eksploatacyjne ) i wszystko. Po roku eksploatacji na polskich drogach ( 11 tys. km przejechane w tym czasie ) padły końcówki drążków kierowniczy, drążek kierowniczy oraz łożysko koła tylne lewe ( wszystkie te elementy były oryginalne z fabryki !!!...
~kubik85
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Na plus napewno cena zakupu, dużo serwisowanych aut, części tanie jak barszcz, zero rdzy ocynkowne nadwozie co prawda nie wszędzie ale nie miałem żadnych problemów, pojemny bagażnik, dużo miejsca w środku, b.dobre wyposażenie, w zimie paliła od razu zero problemów. Na minus słabe gumy wahaczy, hamulce słabe, spalanie tragedia w trasie nawet ok bo 7 ale w miescie to 9,5 na luzaka a jak przyciśniesz to od razu wskazówka od paliwa na twoich...
~Mass™
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Kupiłem Nubirę II w 2000r .teraz ma juz przejechane 200 000 km ,ale sprawuje sie jeszczze niezle. Jedyny minus to brak klimatyzacji ,a plusów jest zbyt duzo zeby wymieniacSUPER AUTO Teraz mam zamiar go sprzedac i gdyby nie to ze jest w nim troche mało miejsca to kupiłbym znowu Daewoo (Chevrolet),ale gorztsniejszym wyborem dla mnie jest Skoda Superb 2.5 TDI ...
~wert
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Po pierwsze: auto z udokumentowaną historią za śmieszne pieniądze. Po drugie: nie sugerować się znaczkiem na masce, zapomnieć o dużych klopotach koncernu Daewoo. W wersji CDX jest dobrze wykonane, materiały też są OK. Jeżeli ktoś poszukuje auto rodzinnego z charakterem (silnik) dobrze wyposażonego to jest to propozycja dla niego. Budżet średnio zarabiającej rodziny poradzi sobie bez problemów. Małe koszty serwisowe.
~Andrzej tq
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Samochód dla kogoś kto chce tanio kupić duże pudełko do wygodnego podróżowania z punktu A do B. Poprzednio jeździłem Mazdą Xedos V6 2.0 z 92 roku. Tych dwóch aut nie ma co porównywać - Xedos był super wygodny, bardzo szybki. Ale jak się popsuło coś to koszta były straszne! A tu jadę wolniej, mniej wygodnie, ale też nie męcząco i dojadę. A jak co to części tanie jak barszcz.
~Lidka
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
To moja trzecia NUbira pierwsza zakonczyła żywot na drzewie - kasacja ale ludzie w bardzo poważnym wypadku przeżyli to był cud, druga wymieniona na nowy typ Nubirę II. Nie miałam żadnych większych napraw mimo, że ora ją często mój mąż. Lecą tuleje z przodu. Wymieniam regularnie co 10 000 km.
~sp9mzs@yahoo.com
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Za niewielkie pieniadze/w USA/ nowe autko niezlej klasy. Jedyny problem to prawdopodobne klopoty z czesciami zamiennymi, oraz ich cena . Tego samochodu juz nie sprzedaje sie na tym rynku.
~adaumastakilla
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
nie mam pytań stary zakupił nubirexona z 1.6 ale opcja full i od 3 lat śmigamy i nic sie nie dzieje na gazie pali 10 w miescie z klimą włączoną non-stop MASA FIAT WYSIADA NA CAŁEJ LINIIIIII
~Nexus
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Ogólnie auto ładne, wygodne i pojemne. Poza kosztami paliwa tanie w eksploatacji i serwisowaniu. Odpowiednio traktowane i zadbane odwdzięczy się bezawaryjną pracą przez długi czas.
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira II Sedan
10,2
~Q-ba
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Wygodne, duże auto z dobrym silnikiem i przyzwoitymi osiągami, jednak kiepsko wykonane i dość awaryjne, zwłaszcza zawieszenie. Osobiście - złe doświadczenia z gazem LPG.
Daewoo Nubira II Sedan