Lista ocen Daewoo Nubira II Sedan (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
To zależy w dużym stopniu od opon jeżeli damy na lato oponę nisko profilową,i szeroką to auto trzyma się jezdni bardzo dobrze lecz jest głośne bo czuć wszystkie dziury. Natomiast gdy założymy oponę na zimę wąska, a wyższa i w dodatku Frigo II to wszędzie tym autem wjedziemy.
~Andrzej tq
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Przód - tragedia - co 10 tys. wymiana gum lub łączników stabilizatora. Ale ten typ tak ma i już. Koszt to niewielki, ale wkurzające jest co 2-3 miesiące grzebanie przy tym. Tył- jest ok. Generalnie to bez rewelacji.
~Kamil
Sedan 2.0 i 16V CDX 126KM 93kW
Wspomaganie jest według mnie precyzyjne ( nie za silne i nie za słabe ) , dobrze zestrojone zawieszenie wybiera idealnie nierówności. Jazda w zakrętach nie stresuje ( układ wielowahaczowy ).
~wert
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Jeżeli ktoś wcześniej jeździł francuzem to będzie zadowolony. Zawieszenie jest ciche i komfortowe, ale przy intensywnym hamowaniu nurkuje jak Polonez. Mogłoby być lepsze wyciszenie toczenia kół.
~Q-ba
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
wyraźnie podsterowana, lubi myszkować po drodze, przechyla się nieprzyjemnie przy wyprzedzaniu na dużej prędkości, wymaga oswojenia, jeździłem przdtem oplem - ten to się trzymał drogi!!!
~Wan
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Przy normalnej jeździe jest ok. Natomiast jak ktoś chce sobie poszaleć na zakrętach jest gorzej. Przy wysokich prędkościach i mocnym skręcaniu nie czuć dobrze samochodu
~djeremi
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Jak na daewoo to świetny, dobrze się trzyma drogi, przy 160km/h na zakręcie 20 stopni(obwodnica) daje jeszcze rady i trzyma się pasa(albo miałem wtedy farta).
~a.kar@interia.pl
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Układ jest precyzyjny. Bardzo dobrze się prowadzi. Porażką natomiast jest konstrukcja wahaczy. co 2 lata (30 000 km) do wymiany wszystkie tuleje.
~Nexus
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Zestrojenie zawieszenia jest daleko posuniętym kompromisem między komfortem a stabilnością co daje wrażenie \"rozlazłości\".
~Jano
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Bardzo trwały. Przez 68 tyś. km wymieniłem 2 razy łaczniki stabilizatora z przodu po 30 zł za sztuke.
Daewoo Nubira II Sedan