Lista ocen Daewoo Nubira II Sedan (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wan
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Samochód szybko zaczyna wiać gorącym powietrzem. Jednak jak się ma zaparowane szyby to cięzko jest się tej pary pozbyć. Jeśli chodzi o klimatyzacje, jest troszkę mało wydajna. Przy 35 stopniach na dworze przy nawiewie na wolnych obrotach było 14 stopni. Ale jak wkręciłem silnik na 2tys obrotów, po chwili było 9 stopni w kratce nawiewu
~matys
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
nawiewy spoko i klima po 130tys trzeba bylo nabic na nowo gazem zeby chlodzila tylko nie wiem co jest grane bo od jakiegos czasu czy cieplo czy zimno a wogole do bani jak jest dzeszcowo to przy wlaczonym nawiewie bez klimy paruje szyba przednia a szczegolnie lewa strona i nie wiem co jest moze ktos wie jak sie tego pozbyc bo daje popalic
~Q-ba
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
w zimie szybko się grzeje, gorzej z odparowaniem szyb - nawet przy nadmuchu na maksa i w położeniu "odmrażanie" szyby boczne i tylna potrafią parować, i to mimo specjalnych dysz w drzwiach... za to odmrażanie lusterek bocznych działa bez zarzutu!
~wert
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Klima manualna wystarcza, cicho pracujący wentylator. Trochę gorzej jest z tyłu (musi minąć trochę czasu zanim pasażerowie na tylnych fotelach odczują działanie klimy)
~Andrzej tq
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Grzania nie miałem okazji sprawdzić, ale podczas krótkiego testu zakupowego szybko nagrzało auto. Nie mam klimy, więc latem to tylko pozostaje otworzyć okno :)
~Kamil
Sedan 2.0 i 16V CDX 126KM 93kW
Jeździłem różnymi autami i żadne do tej pory nie może się równać z Nubirą :) Klimatyzacja automatyczna to bajka! :) Chłodzi idealnie i szybko się załącza.
~djeremi
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Silnik szybko osiąga standardową temperaturę, czyli ciepłem powieje w miarę szybko, a klimatyzacja działa od razu.
~~igor
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Czasem mam problemy z klima (ale to może dlatego, że była nie fabryczna tylko założona przed kupnem w salonie).
~Jovanyc
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Klimy nie ma, w zimie jak się napali to baby z gołymi cyckami po samochodzie mogą latać.
~Jano
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Ok. U mnie klimatrinik, 720 gram czynnika uzupełnione 1 raz przez 7 lat.
Daewoo Nubira II Sedan