Lista ocen Daewoo Nubira II Sedan 2.0 i 133KM 98kW 1999-2003 (15) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wert
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Po pierwsze: auto z udokumentowaną historią za śmieszne pieniądze. Po drugie: nie sugerować się znaczkiem na masce, zapomnieć o dużych klopotach koncernu Daewoo. W wersji CDX jest dobrze wykonane, materiały też są OK. Jeżeli ktoś poszukuje auto rodzinnego z charakterem (silnik) dobrze wyposażonego to jest to propozycja dla niego. Budżet średnio zarabiającej rodziny poradzi sobie bez problemów. Małe koszty serwisowe.
~Lidka
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
To moja trzecia NUbira pierwsza zakonczyła żywot na drzewie - kasacja ale ludzie w bardzo poważnym wypadku przeżyli to był cud, druga wymieniona na nowy typ Nubirę II. Nie miałam żadnych większych napraw mimo, że ora ją często mój mąż. Lecą tuleje z przodu. Wymieniam regularnie co 10 000 km.
~sp9mzs@yahoo.com
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Za niewielkie pieniadze/w USA/ nowe autko niezlej klasy. Jedyny problem to prawdopodobne klopoty z czesciami zamiennymi, oraz ich cena . Tego samochodu juz nie sprzedaje sie na tym rynku.
~Q-ba
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Wygodne, duże auto z dobrym silnikiem i przyzwoitymi osiągami, jednak kiepsko wykonane i dość awaryjne, zwłaszcza zawieszenie. Osobiście - złe doświadczenia z gazem LPG.
~Przemo2720
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Auto godne uwagi. Za niewielkie pieniądze mamy duże, dobrze wyposażone i z odrobiną mocy auto. Niestety jest paliwożerne.
~~igor
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Jestem bardzo zadowolony, używam go jako drugiego auta od lat i jest lepszy od wielu drozszych aut.
~matys
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
za te pieniadze w tamtych czasach i wyposazeniem cdx z 2,0 DOHC z gazem to autko jak bardzo wdzieczne
~Ziomek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
niesamowita moc silnika 100Km/h momentalnie fantastydzne auto dla mlodego czlowieka radosc z jazdy
~tatulo67
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Gdybym miał kupić jeszcze raz - tak kupiłbym
~sas
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Auto jak z tę cenę wyposażone bardzo dobrze
Daewoo Nubira II Sedan