Lista ocen Daewoo Tico (447) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 612 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~r@pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
W sumie raczej grubsze rzeczy się psują. Z drobiazgów odnotować warto niesamowity hałas (zgrzyt) jaki wydobywał się z wycieraczek!? Co się okazało tuleje w których obracają się ramiona zardzewiały do tego stopnia, że o mały włos spalił się silniczek napędzający wycieraczki.
~greg-c@wp.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
zamki otworzy chyba każdy!! :((( Niektóre przyciski mogły być barziej rozsądnie pomyśłane!BRAK kontrolki świateł mijania, rezerwy paliwa !!! (to już te koreańce to centusie!), światła nie wyłączają sie z kluczyka więc dbajcie o to, bo będziecie ładować akumulatorki!
~ja
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Się nie psuje, jak się zepsuje to i tak nie szkodzi bo ceny części śmieszne. Co najfajniejsze nie boje się żadnych dziur w jezdni, żadnych kolein. Jade, nie zwalniam bo jak się coś spar..to wymienie za takie grosze że zwalniać szkoda:)
~koczo
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Dotychczas (mam auto prawie rok) wymienialem tylko klocki hamulcowe z tylu i zmienialem olej. Jak go kupilem mial zaciete ssanie i jeszcze tego nie zrobilem wiec zima przy odpalaniu zawsze mi sie troche dlawil. Musze wreszcie zajrzec do tego!
~BYKU
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Szkoda że poskąpili wewnętrznej regulacji lusterek bocznych (nawet w maluchach jest), nieraz słychać jak coś w schowku lata , czujnik lampki od otwierania drzwi nie działa, lekko dotkinie sie lakieru czymś kańciastym i juz lakier zdarty
~topiczek@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Jak na swoją klasę ok, trzeszczy jak każdy azjatycki plastykowiec - czasem trzeba podokręcać śrubki, możę się mylę ale trochę częściej niż w innych pojazdach trzeba spawać tłumik zawsze co 35tys km robi mi się jakaś dziurka, ale koszt jes mały
~woozz@wp.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Dla mnie auto jest niezawodne poki jezdzi :-) ale fakt dokuczliwe sa drobne usterki; a to nie dziala spryskiwacz tylnej szyby, a to swiatlo przeciwmgielne (niezabezpieczona kostka), a to klamka pekla (mroz a moze ja za mocno szarpnalem :-) )
~cielak@mikrohd.com.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
No cóż, pedały skrzypią, z tyłu coś lata, w podwoziu coś trzeszczy. Muszę ustawiać zbieżnośc co około 10 tys. i stosunkowo szybko sypią się łożyska kół (nasze wspaniałe miejskie drogi:DDD) - naprawa dwóch tylnych nie w ASO - 120 zł ,
~Matthias
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Nic się nie zepsuło przez 4 lata. Czasem zimny silnik falował i gasł ale coś podłubałem i jest ok. Czasem silnik kaprysił ale wymieniłem świece i jest ok. Do tej pory tylko klocki, łożyska, rozrząd, płyny no i przeglądy.

Usterki Daewoo Tico

Daewoo Tico – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Damian
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Hamulce się psuły, a takto problemy tylko z regulacją gazu. Drobne problemy np z wyłażącą uszczelką w szybie kierowcy i odpadającą korbką od zamykania szyby. Przepalony tłumik, osłona przegubu do wymiany itp